Modlitwa w intencji misji parafialnych

W dniach od 19 do 26 października będziemy przeżywać jako wspólnota parafialna misje parafialne. Po 10 latach od ostatnich misji w naszej parafii chcemy poddać się działaniu Ducha Świętego by nas napełnił Swoją mocą oraz przemienił oblicze naszej ziemi. Misje parafialne będą prowadzić: Ksiądz Prałat Marian Bocho – proboszcz w Jarosławskiej Kolegiacie oraz Ksiądz Jan Smoła – proboszcz w Przysietnicy oraz Diecezjalny Duszpasterz Róż Różańcowych.

Zachęcamy do modlitwy o dobre przygotowanie i przeżycie tego świętego czasu oraz o liczne łaski dla Księży Misjonarzy i dla nas. Proponujemy modlitwę w tej intencji:

MODLITWA W INTENCJI MISJI PARAFIALNYCH

(do codziennego odmawiania)

Panie Jezu, który ukochałeś nas do końca i nie chcesz śmierci grzesznika, lecz aby się nawrócił i żył, powierzamy Ci z ufnością czas naszych misji parafialnych i prosimy – ześlij Swojego Ducha Świętego i napełnij Twoją łaską serca wszystkich parafian.

Niech Duch Święty umocni to co słabe, uleczy to co chore, pojedna co skłócone, oświeci to co zakryte ciemnościami grzechu, uwolni to co w kajdanach nałogów i ożywi to co duchowo umarłe.

Niechaj udzieli Księżom Misjonarzom oraz każdemu z nas obfitości Twoich darów i pomoże otworzyć serca na ogrom Twojej łaski.

Niech czas misji parafialnych, czas głoszenia Dobrej Nowiny, odmieni oblicze naszej markowskiej ziemi.

Maryjo, Pani Markowska – módl się za nami.

Święta Doroto, patronko naszej parafii – módl się za nami.

Słudzy Boży Józefie i Wiktorio Ulma wraz z dziećmi – wstawiajcie się za nami u Pana Boga i wypraszajcie dobre owoce misji dla całej naszej wspólnoty parafialnej.

Amen

 

 

2 października 2018|