Intencje mszalne

Intencje mszalne 14.01.2019 – 20.01.2019

PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Zygmunt BIELEŃ – od Anny Nycz z rodziną
3) + Anna Kosciów – od bratanicy Joanny z rodziną
17:00 1) + Edward OGRYZEK
2)+ Kazimiera KUD – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Zofia GRAD – 35 rocz. śm.
3) + Zygmunt BIELEŃ – od chrzestnej Małgorzaty
17:00 1) +Kazimierz NAWOJSKI – 6 rocz. śm.
2) + Kazimiera KUD – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Zygmunt BIELEŃ – od Barbary z rodziną Tejchman
3) + Anna KOŚCIÓW – od bratanicy Małgorzaty z rodziną
17:00 1) + Irena KRAUZ – od róży różańcowej św. Rity
2) + Kazimiera KUD – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Zygmunt BIELEŃ – od rodziny Kielar i Szymkiewicz
3) + Anna KOŚCIÓW – od rodziny Sałówka
17:00 1) + Irena KRAUZ – od wnuka Darka z rodziną

2) + Kazimiera KUD – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Zygmunt BIELEŃ – od koleżanek z firmy Plon i Szkółki roślin ozdobnych w Markowej
3) + Anna KOŚCIÓW – od Heleny Kud
17:00 1) + Irena KRAUZ – od sąsiadów Dźwierzyńskich
2) + Kazimiera KUD – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Jan KUD – greg
2) + Zygmunt BIELEŃ – od rodziny Kielar
3) + Irena KRAUZ – od Zespołu Szkół w Wysokiej Strzyżowskiej
17:00 + Maria i Marcin WYCZARSCY
NIEDZIELA
7:00 1) + Jan KUD – greg.
2) za parafian
9:00 + Jan KOCHMAŃSKI
11:00 + Jerzy FUGIEL – 10 rocz. śm.
15:00 + Stanisław BAR – 5 rocz. śm.

 

Intencje mszalne 7.01.2019 – 13.01.2019

PONIEDZIAŁEK
7:00 1) Wynagradzająca za otrzymane łaski
2) O Boże błog. dla Wioletty i Abrahama przez wstawiennictwo Sług. Bożych rodziny Ulmów
3) + Zygmunt BIELEŃ – od sąsiadów Lenar i Gargaś
17:00 1) + Jan KUD – greg.
2)+ Katarzyna SZYLAR – od Sebastiana i cioci Lucyny (poza parafią)
4) + Albina FLEJSZAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Albina FLEJSZAR – od rodziny Inglot
2) + Kazimiera KUD – od chrześniaka Leszka z rodziną
3) + Zygmunt BIELEŃ – od chrześniaka
17:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Zofia SZPYTMA – od Jacka z rodziną(poza parafią)
3) + Katarzyna SZYLAR – od sąsiadów Rzepka (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Albina FLEJSZAR – od Heleny Bar
2) + Kazimiera KUD – od od siostrzenicy Doroty z rodziną
3) + Zygmunt BIELEŃ – od od rodziny Kielar Heleny i Andrzeja z rodziną
17:00 1) + Jan KUD – greg.
2) +Zofia SZPYTMA – od Magdy i Jacka(poza parafią)
3) + Katarzyna SZYLAR – od Agnieszki i Grzegorza Mucha (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Albina FLEJSZAR – od Barbary i Edwarda Cwynar
2) + Kazimiera KUD – od sąsiadów Flejszar
3) + Zygmunt BIELEŃ – od rodziny Cyran
17:00 1) + Jan KUD – greg.

2) +Zofia SZPYTMA – od Wioletty i Tomasza Szpytma(poza parafią)
3) +Katarzyna SZYLAR – od sąsiadów Zając (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Albina FLEJSZAR – od rodziny Słowik
2) + Kazimiera KUD – od wnuka Wojciech z rodziną
3) + Zygmunt BIELEŃ – od rodziny Kielar i Bosek
17:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Zofia SZPYTMA – od rodz. Styś z Husowa (poza parafią)
3) +Katarzyna SZYLAR – od wujka Mariana z rodziną (poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Albina FLEJSZAR – od pracowników oddziały psychiatrycznego w Rzeszowie
2) + Kazimiera KUD – od wnuków
3) + Zygmunt BIELEŃ – od Zofii i Jana i Urszuli Flejszar
17:00 1) + Jan KUD – greg.
2) + Katarzyna SZYLAR – od Wojciecha Kochmańskiego z rodziną (poza parafią)
NIEDZIELA
7:00 1) + Jan LONC
2) + Jan KUD – greg.
9:00 1) + Franciszek i Zofia FREND – 17 rocz. śm.
2) W intencji Zofii w 88 rocz. urodzin z prośbą o dalsze Boże błog. i opiekę MB
3) + Katarzyna SZYLAR – od kuzyna Bogdana z Marysią (poza parafią)
11:00 1) + Maria i Jakub SZOŁDRA
2) + Czesława i Józef MROZIAK
15:00 za parafian

Intencje archiwalne