Intencje mszalne

Intencje mszalne 12.11.2018 – 18.11.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Robert Paczocha – od żony i synka
3) + Katarzyna SZYLAR- od koleżanki Barbary z mężem
17:00 1) + za zmarłe siostry Służebniczki, które posługiwały w Markowej
2)+ Zofia ŻELAZNA
3)+ Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
4) + Zofia BĄK – od Kazimierza Tejchma z rodz. (poza parafią )
5) + Kazimierz ULMA – greg. (poza parafią )

WTOREK
7:00 1)+ Edward KUD – greg.
2)+ Katarzyna SZYLAR – od ojca chrzestnego
17:00 1) + Zofia, Franciszek, Stanisław INGLOT
2) + Katarzyna ŻELAZNY
3) + Zofia BĄK – od Krystyny i Tadeusza Rusinek (poza parafią )
4) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
5) + Kazimierz ULMA – greg. (poza parafią )

ŚRODA
7:00 1)+ Edward KUD – greg.
2)+ Katarzyna SZYLAR – od ojca chrzestnego
17:00 1) za zmarłych dobrodziejów Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
2) + Czesława ŻELAZNA
3) + Antoni SZPYTMA – od kuzynki Zofii
3) + Zofia BĄK – od rodz. Mika z Chorzelowa (poza parafią )
4) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
5) + Kazimierz ULMA – greg. (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Katarzyna SZYLAR – od rodziny Ulman i Józefczyk
17:00 1) + Mariusz – od matki chrzestnej Danuty
2) + Michał ŻELAZNY
3)+ Antoni SZPYTMA – od siostry Zofi
4) + Zofia BĄK – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
6) + Michał SZYLAR – greg. rozpoczęcie (poza parafią )
7) + Kazimierz ULMA – greg. (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Katarzyna SZYLAR – od Tomasza Inglot
3)+ Albina FLEJSZAR – od rodziny Niemczak
17:00 1) + Antoni i Jan SZPYTMA w rocz. śm.
2) + Jan ŻELAZNY
3) + Robert PACZOCHA – od rodziny Sobków (poza parafią )
4) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
5) + Michał SZYLAR – greg. (poza parafią )
6) + Kazimierz ULMA – greg. (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Katarzyna SZYLAR – od koleżanek i kolegów ze studiów
17:00 1) W 80 rocz. urodzin Janiny NIEMCZAK o Boże błog. i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej Markowskiej – od dzieci z rodzinami
2) + Antoni ŻELAZNY
3) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
4) + Michał SZYLAR – greg. (poza parafią )
5) + Kazimierz ULMA – greg. (poza parafią )

NIEDZIELA
7:00 1) za parafian
2) + Katarzyna SZYLAR – od uczniów SP Markowa i Wychowawczyni Barbary Szołdra
3)+ Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
4) + Michał SZYLAR – greg. (poza parafią )
5) + Kazimierz ULMA – greg. (poza parafią )
9:00 1) + Edward KUD – greg.
2) W intencji dziękczynnej za otrzymane dary Boże dla Anny w 70 rocz. urodzin z prośbą o potrzebne łaski
11:00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Stanisława w 90 rocz. urodzin
15:00 + Radosław HAWRO

 

Intencje mszalne 5.11.2018 – 11.11.2018

PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Tadeusz KIELAR – od Spółdzielni Wielobranżowej w Markowej
2) + Zofia BĄK – od córki Krystyny z mężem
17:00 1) + Edward KUD – greg.
2)+ Józef BAR – 1 rocz. śm.
3)+ Robert PACZOCHA – od Zdzisławy i Andrzeja Flejszar (poza parafią )
4) + Katarzyna SZYLAR – od Małgorzaty i Sławomira Konopko (poza parafią )

WTOREK
7:00 1)+ Bronisław i Władysław
2)+ Tadeusz KIELAR – od Kuzyna Ryszarda z rodz.
3)+ Katarzyna SZYLAR – od rodziców
17:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Zofia BĄK – od chrześnicy Haliny z rodz.
3) + Robert PACZOCHA – od Natalii Flejszar i Piotrka (poza parafią )
4) + Irena KRAUZ – greg. ROZPOCZĘCIE (poza parafią )

ŚRODA
7:00 1)+ Eugeniusz CWYNAR – od rodziny Kuźniar
2)+ Jan JAKIELASZEK – od żony
3)+ Albina FLEJSZAR – od rodziny Kluz
17:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Katarzyna SZYLAR – od dziadków z Elą
3) + Robert PACZOCHA – od Ireny i Grzegorza Tomaszek (poza parafią )
4) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Jan JAKIELASZEK – od córki Małgorzaty z rodziną
2) + Antoni SZPYTMA – od Celiny Balawejder
3)+ Albina FLEJSZAR – od Zespołu Markowianie
17:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Katarzyna SZYLAR – od Matki chrzestnej z synem
3) + Robert PACZOCHA – od sąsiadów LEW (poza parafią )
4) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Zofia, Weronika, Jan
2) + Jan JAKIELASZEK – od rodziny Tarnawski
3)+ Katarzyna SZYLAR – od babci Eugenii
17:00 1) + Edward KUD – greg.
2) O Boże błog. i potrzebne łaski opiekę Matki Bożej Markowskiej i zdrowie dla członkiń róży
3) + Robert PACZOCHA – od kolegów z klasy SP (poza parafią )
4) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Katarzyna SZYLAR – od siostry Karoliny
2) + Antoni SZPYTMA – od wspólnoty Odnowy w Duchu św. w Łańcucie
17:00 1) + Edward KUD – greg. (poza parafią Ks. Paweł)
2) + Robert PACZOCHA – od cioci Wiesławy
3) W intencji wychowawców i absolwentów w 40 rocz. ukończenia szkoły podstawowej
4) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) + Teresa KILIAN w 8 rocz. śm.
2) + Irena KRAUZ – greg. (poza parafią )
9:00 1) + Edward KUD – greg.
2) + Jadwiga w 30 rocz. śm. (Ks. Kanonik)
11:00 1) za parafian
2) + Kazimierz ZĄBROŃ
15:00 + Katarzyna SZYLAR – od brata Łukasza

 

Intencje mszalne 29.10.2018 – 4.11.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg. 2) + Tadeusz KIELAR – od córki z mężem
3)+ Zofia BĄK – od wnuka Łukasza z żoną Bernadettą
4)+ Eugeniusz CWYNAR – od rodziny Balawejder
17:00 1) + Robert PACZOCHA – od koleżanek i kolegów z Vanpur Rakszawa
2)+ Stefania REWER – od Elżbiety i Roberta Szpytma z rodz. (poza parafią )
3)+ Stanisława BĄK – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
4) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
WTOREK
7:00 1)+ Maria, Antoni Kielar i Jan
2)+ Tadeusz KIELAR – od wnuka Marcina
3)+ Zofia BĄK – od córki Marii z mężem
17:00 1) + Radosław HAWRO –greg. ZAKOŃCZENIE
2) + Robert PACZOCHA – od koleżanek i kolegów z Vanpur Rakszawa
3) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
4) + Stefania REWER – od Agnieszki, Elżbiety i Renaty z rodzinami(poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
ŚRODA
7:00 1)+ Katarzyna i Józef
2)+ Radosław HAWRO – od Aliny i Piotra Marszałek
17:00 1)+ Robert PACZOCHA – od Pracowników SP Markowa
2) + Tadeusz KIELAR – od żony
3) + Zofia BĄK – od Heleny i Franciszka BALAWEJDER (poza parafią )
4) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od uczestników pogrzebu (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 + Jan KIELAR – od żony
9:00 + Antoni CYRAN – 16 rocz. śm.
11:00 1) + Edward KUD – greg. Rozpoczęcie
2) + Robert PACZOCHA – od cioci Marii i wujka Mieczysława
14:00 1) za parafian
2) + Antoni ULMA w 15 rocz. śm.
3) + Eugeniusz KLUZ i rodzice Maria i Stanisław KLUZ
4)+ Eugeniusz CWYNAR – od brata Andrzeja
5) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
PIĄTEK
7:00 1) + Edward KUD – greg. 2) +Katarzyna SZYLAR – od Marii KUD z rodziną (poza parafią )
3)+ Robert PACZOCHA – od sąsiadów Szylarów (poza parafią )
9:00 Kapłani według intencji wyznaczonych przez Kościół
17:00 Kapłani według intencji wyznaczonych przez Kościół
SOBOTA
7:00 Wynagradzająca NS NMP
2) + Radosław HAWRO – od przyjaciół Mateusza, Marcina, Anastazji i Adrianny
17:00 1) + Edward KUD – greg. 2) + Robert PACZOCHA – od matki chrzestnej z rodziną
3) + Zofia BĄK – od wnuczki Karoliny
4) + Katarzyna SZYLAR – od Elżbiety i Tomasza Nawojskich z rodziną (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) za zmarłe członkinie z róży św. Siostry Faustyny
2) + Radosław HAWRO – od SP Markowa
3)+ Katarzyna SZYLAR – od Małgorzaty i Sławomira Konopko (poza parafią )
9:00 + Stanisław BYTNAR
11:00 1) za parafian
2) + Edward KUD – greg. 15:00 + Jan SZYLAR w 5 rocz. śmierci i Adam BAR

 

Intencje mszalne 20.10.2018 – 28.10.2018
PONIEDZIAŁEK
9:00 + Radosław HAWRO –greg.
17:00 1) + Józefa i Feliks ŚMIECIUCH
2) + Maria HOMA – od rodz. Turakiewicz
3) + Jan KUD – od syna Wojciecha z rodz.
4) + Eugenia INGLOT – od wnuka Piotra
5)+ Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
6)+ Stanisława BĄK – od pracow. Banku Spółdzielczego w Głog. Małopolskim (poza parafią )

WTOREK
9:00 + Radosław HAWRO –greg.
17:00 1) + Teresa KUD – od przyjaciół córki Danuty
2) + Wojciech KUD – 32 rocz. śm.
3) + Maria HOMA – od rodz. Derwis
4) + Jan KUD – od rodz. Szpytma
5) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu poza parafią )
6) + Stanisława BĄK – od pracow. Banku Spółdzielczego w Głog. Małopolskim (poza parafią )

ŚRODA
9:00 + Radosław HAWRO –greg.
17:00 1) O Boże błog. dla Urszuli z racji imienin
2) + Maria HOMA – od siostry Czesławy
3) + Jan KUD – od siostry z rodziną
4) + Eugenia INGLOT – od wnuka Janka z rodziną
5) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
6) + Stanisława BĄK – od pracow. Banku Spółdzielczego w Głog. Małopolskim (poza parafią )

CZWARTEK
9:00 + Radosław HAWRO –greg.
17:00 1) + Robert PACZOCHA – od chrześniaka Stanisława
2) + Tadeusz KIELAR – od sąsiadów Bytnar
3) + Zofia BĄK – od wnuczki Małgorzaty z mężem
4)+ Eugeniusz CWYNAR – od Sebastiana z żoną
5) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
6) + Stanisława BĄK – od pracow. Banku Spółdzielczego w Głog. Małopolskim (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Zofia BĄK – od wnuka Krzysztofa
17:00 1) + Robert PACZOCHA – od wujka Tadeusza z rodz.
2)+ Tadeusz KIELAR – od Leokadii Balawejder
3) + Eugeniusz CWYNAR – od brata Tadeusza
4) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od pracow. Banku Spółdzielczego w Głog. Małopolskim (poza parafią )
6)+ Stefania REWER – od Czesławy i Henryka Burnat (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Zofia BĄK – od wnuczki Agnieszki z rodz.
17:00 1) + Robert PACZOCHA – od rodz. Szpytma
2) + Tadeusz KIELAR – od rodz. Rut
3) + Stefania REWER – od Stokłosów z rodziną (poza parafią )
4) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od Kingi i Łukasza Wyczarskich (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Stanisława BĄK – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
3)+ Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
9:00 1) za parafian
2) + Robert PACZOCHA – od teściów i szwagierki
11:00 + Eugeniusz CZESNAR – 30 rocz. śm. 15:00 + Anna CWYNAR – 6 rocz. śm.

 

Intencje mszalne 15.10.2018 – 21.10.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1)+ Eugenia INGLOT – od córki Marii z mężem
2) + Jan KUD – od rodziny Szpytma
3) + Radosław HAWRO –greg.
17:00 1) + Marcin RUT – rocz. śm.
2)+ Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
3)+ Stanisława BĄK – od sąsiada Bogdana z rodziną (poza parafią )
4)+ Tadeusz CWYNAR – od rodziny Reizer i Siek z Albigowej (poza parafią )

WTOREK
7:00 1) + Stefania REWER – od chrześniaka Jerzego Kilian z żoną
2) + Maria HOMA – od sąsiadów Dziuk
17:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla matki i dziecka
3) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od kuzyna Mariusza Bytnar z rodziną (poza parafią )
5) + Robert PACZOCHA – od Wiktora Markowskiego z rodziną (poza parafią )

ŚRODA
7:00 1) + Maria HOMA – od sąsiadów Ogorzały
2) + Jan KUD – od żony
17:00 1)+ Radosław HAWRO –greg.
2) O szczęśliwą operację i powrót do zdrowia
3) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od Tomka z rodziną (poza parafią )
5) + Robert PACZOCHA – od szwagra Bogusława Flejszar z rodz. (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Maria HOMA – od sąsiada Bogdana Kielar z rodziną
2) + Jan KUD – od syna Dariusza z rodziną
3)+ Radosław HAWRO –greg.
17:00 1) + Stanisław INGLOT
2) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
3) + Stanisława BĄK – od rodziny Olbrycht (poza parafią )
5) + Robert PACZOCHA – od kolegów i koleżanek ze szkoły podst. (poza parafią )
6) + Antoni SZPYTMA – Danuty Piątek z rodziną (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Jan KUD – od chrześnicy Haliny
2) + Maria HOMA – od Akcji Katolickiej
17:00 1) + Monika i Aneta
2) O Boże błog. i potrzebne łaski w 70 rocz. urodzin Czesławy z prośbą o Boże błog. (Ks. Kanonik)
3) + Radosław HAWRO –greg. (Ks. Paweł poza parafią )
4) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od koleżanek i kolegów (poza parafią )
6)+ Robert PACZOCHA – od Mirka z rodziną (poza parafią )
7)+Antoni SZPYTMA – od rodziny Lyrzen

SOBOTA
9:00 + Maria HOMA – od Kazimierza Tejchma z rodziną
11:00 + Jan KUD – od szwagierki Jadwigi z Piotrem
17:00 1) + Franciszka, Andrzej BALAWEJDER
2) + Radosław HAWRO –greg.
3) + Eugenia INGLOT – od córki Heleny z mężem
4) + Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od koleżanek i kolegów ze szkoły w Weryni (poza parafią )

NIEDZIELA
7:00 1) + Maria HOMA – rodziny Kilian
2) za parafian
3) + Stanisława BĄK – od Zofii Dytko (poza parafią )
4)+ Katarzyna SZYLAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
9:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Zofia i Walenty BYTNAR
11:00 + Czesława SZPYTMA – 10 rocz. śm.
15:00 Za rodziców i Dziadków z obu stron o Boże błog. dla żywych i dar życia wiecznego dla zmarłego taty oraz Dziadków

 

Intencje mszalne 8.10.2018 – 14.10.2018

PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Tadeusz ORTWEIN – w rocz. śm.
2) + Stefania REWER – od brata Stanisława z rodziną
17:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) O zdrowie dla Matki i dziecka
3) + Tadeusz CWYNAR – od wnuczki Natalii z mężem (poza parafią )
4)+ Eugeniusz CWYNAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5)+ Stanisława BĄK – od rodziny Kiełb (poza parafią )
6) + Jan JAKIELASZEK – od rodziny Magrysiów i Podolców (poza parafią )

WTOREK
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Radosław LONC – od Babci w 10 rocz. śm.
17:00 1) + Franciszka, Jan, Andrzej SZPYTMA
2) Dziękczynna za pomyślny przebieg operacji
3) + Tadeusz CWYNAR – od rodziny Pusz z Kraczkowej (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od Joanny i Witolda z rodziną (poza parafią )
5) + Jan JAKIELASZEK – od córki Agnieszki z rodziną (poza parafią )

ŚRODA
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Stefania REWER – od siostry Marii z rodziną
17:00 1) + Józefa i Bronisław ŹIOBROWSKI
2) + Piotr KRAUZ w 2 rocz. śm.
3) + Robert PACZOCHA – od dyrekcji Wanpur Rakszawa (poza parafią )
4) + Jan JAKIELASZEK – od Grzegorza Magryś z rodziną (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od rodz. Sadleja i Rajzer (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Stefania REWER – od brata Antoniego z rodziną (Ks. Paweł poza parfią)
17:00 1) +Janina BAR
2) O dobre owoce misji parafialnych dla pielgrzymów do Kalwarii Pacławskiej
3) + Robert PACZOCHA – od koleżanek i kolegów syna Piotra z 4b z wychwawczynią (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od rodz. Szpunar (poza parafią )
5) + Eugeniusz CWYNAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
6) + Jan JAKIELASZEK – od kuzynów z rodziny Krok (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Władysław SZPYTMA – rocz. śm.
17:00 1) + Helena BĄCAL BALAWEJDER
2)+ Maria HOMA od rodziny BALAWEJDER (Ks. Paweł poza parafią )
3) + Stefania REWER – od Zbigniewa CYRAN z rodziną (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od rodz. Fołta (poza parafią )
5) +Antoni SZPYTMA – od rodziny SZAL i Janiny BAR (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2)+ Eugenia INGLOT – od chrześnicy Zofii z rodziną
17:00 1) + Wojciech i Dorota BAR i Franciszka HOMA
2) + Bronisława LICHTARSKA w 1 rocz. śm.
3) + Stanisława BĄK – od Pawła z synem (poza parafią )
4) + Antoni SZPYTMA – od rodziny Nowak i Bojda (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Eugenia INGLOT – od wnuczki Anny z mężem
3) + Stanisława BĄK – od koleżanki córki Kasi ze szkoły podstawowej (poza parafią )
4)+ Antoni SZPYTMA – od rodziny Olbrycht (poza parafią )
9:00 + Albina FLEJSZAR – od Katarzyny i prawnuka Natanka
11:00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Edwarda w 65 rocz. urodzin – od dzieci
15:00 za parafian

 

Intencje mszalne 1.10.2018 – 7.10.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Antoni Dźwierzyński w 11 rocz. śm.
2) + Jacek LONC – od kuzynki Aliny Rogowskiej z mężem
17:00 1) + Radosław HAWRO – rozpoczęcie greg.
2) + Franciszka, Michał, Irena, Zdzisław
3) + Tadeusz CWYNAR – od rodziny Hoła z Albigowej(poza parafią )
4)+ Tadeusz KIELAR – od sąsiada Jan Cyran(poza parafią )
5)+ Stanisława BĄK – Stanisławy Czesnar i rodziny Kielarów (poza parafią )
6) + Jan JAKIELASZEK – od matki chrzestnej (poza parafią )

WTOREK
7:00 1) + Stefania REWER – od wnuczki Natalii z rodziną
2) + Jacek LONC – od Stanisławy Jakielaszek i odrodz. Rogowskich
17:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2)+ Kazimierz SADLEJA
3) + Tadeusz CWYNAR – od rodziny Szpunar z Albigowej (poza parafią )
4)+ Tadeusz KIELAR – od sąsiadów Balawejder z rodziną (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od rodziny Sadlejów i Bobowskich (poza parafią )
6) + Jan JAKIELASZEK – od Kazimierza KLUZ z rodziną(poza parafią )

ŚRODA
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Stefania REWER – od córki Marii z mężem
17:00 1) + Jerzy CWYNAR – w 6 rocz. śmierci
2) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Czesławy KRAUZ w 70 r. urodzin
3) + Tadeusz CWYNAR – od rodziny Szpunar z Albigowej (poza parafią )
4) + Tadeusz KIELAR – od Katarzyny i Adama Kuźniar (poza parafią )
6) + Jan JAKIELASZEK – od rodziny Miłków (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) + Stefania REWER – od brata Franka z rodziną
17:00 1) + Antoni KUD
2) Dziękczynna w 10 rocz. ślubu Agaty i Michała z prośbą o Boże błog. i potrzebne łaski
3) + Tadeusz CWYNAR – od rodziny Słysz i Kojder (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od Renaty i Jacka z rodziną (poza parafią )
5) + Eugeniusz CWYNAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
6) + Jan JAKIELASZEK – od rodziny Miłków (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Maria HOMA – od chrzestnego Jana Homy
2) + Stefania REWER – od siostry Zofii
3) + Radosław HAWRO –greg.
17:00 1) Wynagradzająca grzechy i zniewagi NSPJ
2)+ Tadeusz CWYNAR – od kolegów Syna Grzegorza z firmy POLA(poza parafią )
4) + Eugeniusz CWYNAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Jan JAKIELASZEK – od brata z rodziną (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Stefan Markowski
17:00 1) + Radosław HAWRO –greg.
2) Wynagradzająca grzechy i zniewagi NS NMP (odprawiona na pielgrzymce w Jodłówce godz. 15.00)
3) + Maria HOMA – od Cecylii i Piotra CWYNAR (odprawiona na pielgrzymce w Jodłówce godz. 15.00)
4) + + Jan JAKIELASZEK – od brata z rodziną (poza parafią )
5) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )

NIEDZIELA
7:00 1) + Zofia i Zbigniew Dźwierzyński
2) O Boże błog. i potrzebne łaski dla modlących się w róży i ich rodzin a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego
3) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
4)+ Jan JAKIELASZEK – od chrześniaka Mariusza z rodziną (poza parafią )
9:00 1) za parafian
2) + Maria HOMA – od Teresy Szpunar z rodziną
11:00 + Radosław HAWRO –greg.
15:00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Doroty w 18 rocz. urodzin

 

Intencje mszalne 24.09.2018 – 30.09.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Tadeusz CWYNAR – od Katarzyny i Jana Balawejder
3)+ Radosław HAWRO – od przyjaciół ze szkolnych lat
4) + Maria HOMA – od rodziny Kielar i Flejszar
18:00 1) + Jacek LONC – od córki Marianny
2) + Stefania REWER – od córki Jadwigi rodziną
3) + Robert PACZOCHA – od Magdaleny i Kamila Żygadło (poza parafią )
4)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5)+ Stanisława BĄK – od Barów z rodziną (poza parafią )
6) + Tadeusz KIELAR – od znajomych Szlęk i Drozd z Gaci (poza parafią )

WTOREK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Tadeusz CWYNAR – od Eugenii i Kazimierza Kwolek
3) + Radosław HAWRO – od przyjaciół ze szkolnych lat
18:00 1) + Jacek LONC – od brata Andrzeja z rodziną
2)+ Jan SADLEJA
3) + Robert PACZOCHA – od rodziny Chrzanów
4)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od Czesławy (poza parafią )
6) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )

ŚRODA
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Tadeusz CWYNAR – od Kazimierza Kluz z rodziną
3) + Radosław HAWRO – od Wandy z rodziną
18:00 1) W int. Ks. Damiana w dniu imienin – o Boże błog. i potrzebne łaski
2) + Weronika i Antoni INGLOT
3) + Jacek LONC – od kuzynki Ewy Szczepańskiej z mężem
4) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5) + Stanisława BĄK – od rodziny Bartman i Rusinek (poza parafią )
6) + Robert PACZOCHA – od rodziny Wojnarów
7) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Katarzyna Szpytma – rocz. śm.
3) + Tadeusz CWYNAR – od Bożeny i Jana Szajer
18:00 1) +Józef SZYJA w 1 rocz. śm.
2)+ Jacek LONC – od kuzynki Ewy Szczepańskiej z mężem
3) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od sąsiadów Szpytma z rodziną (poza parafią )
5) + Robert PACZOCHA – od rodziny Zbigniewa Flejszar
6) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Tadeusz CWYNAR – od Józefa Rejzer z rodziną
3) + Radosław HAWRO – od wujka Józefa Szpytmy z rodziną
4) + Maria HOMA – od zespołu Markowianie
18:00 1) + Stefania i Bronisław SZYLAR
2) W int. Czesławy i Tadeusza w 45 rocz. ślubu dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski
3)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od Urszuli Kielar z rodziną(poza parafią )
5) + Robert PACZOCHA – od rodziny Cwynar i Tejchman
6) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Maria HOMA – od chrzestnego Jana Homa
3) + Tadeusz CWYNAR – od Teresy Rejzer z rodziną (Ks. Damian poza parafią )
18:00 1) + Piotr w 10 rocz. śm.
2) + Maria i Marcin WYCZARSKI
3) +Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od rodziny Bożek i Dźwierzyński (poza parafią )
5) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )

NIEDZIELA
7:00 1) za parafian
2)+ Antoni HOMA – greg. Zakończenie
3) + Stefania REWER – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
9:00 1) + Michał OLBRYCHT – int. od babci
3) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. Zakończenie (poza parafią )
11:00 1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Zuzanny w dniu chrztu oraz dla rodziców i rodziców chrzestnych
2) + Eugeniusz w 3 rocz. śm.
15:00 + Franciszek KIELAR w 5 rocz. śm.

 

Intencje mszalne 17.09.2018 – 23.09.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Radosław HAWRO – od wychowawczyni i rodziców 2c
2) + Teresa KUD – od znajomych z Francji
3)+ Stefania REWER – od rady Gminy Markowa
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Marcin RUCKI w 4 rocz. śm.
3) + Tadeusz CWYNAR – od chrzestnego Wiesława
4)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5)+ Jacek LONC – od rodziny LONC i SZYLAR (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Radosław HAWRO – od rodziny Flejszar
2) + Stefania REWER – od wnuczki Joanny z rodziną
3) + Maria HOMA – od córki Teresy z mężem Stanisławem
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2)+ Jan KUD – od syna Grzegorza z rodziną
3) + Tadeusz CWYNAR – od Krystyny i Andrzeja Dziedzic
4)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5) + Jacek LONC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Radosław HAWRO – od Haliny Nizioł i syna Andrzeja
2) + Stefania REWER – od wnuka Macieja z żoną Klaudią
3) + Maria HOMA – od domowego Kościoła
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Tadeusz CWYNAR – od kolegów z firmy KOLIBER
3) + Jan KUD – od syna Michała z rodziną
4) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5) + Jacek LONC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Radosław HAWRO – od Barbary i Kazimierza Cwynar
2) + Stefania REWER – od Andrzeja z rodziną
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2)+ Tadeusz CWYNAR – od kolegów z firmy KOLIBER
3) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Jacek LONC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Radosław HAWRO – od Elżbiety i Zbigniewa Bar
2) + Stefania REWER – od córki Anny z rodziną
18:00 1) + Antoni HOMA – greg. (poza parafią Ks. Damian)
2) + Jan KUD – od Lidii i Tomasza Inglot
3)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Jacek LONC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Radosław HAWRO – Tadeusza i Bożeny z rodziną
2) + Stefania REWER – od wnuczki Ewy z rodziną
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Jacek LONC – od mamy Marii
3) +Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od Kochmańskiej z rodziną (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) za parafian
2)+ Antoni HOMA – greg.
9:00 1) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Czesławy i Antoniego w 62 rocz. ślubu
2) O Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Karoliny i Dariusza w 10 rocz. ślubu
3) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Stanisława BĄK – od Heleny Olbrycht (poza parafią )
11:00 O Boże błog. i opiekę Matki Bożej oraz potrzebne łaski dla Ireny i Grzegorza w 25 rocz. ślubu
15:00 + Teresa KUD – od przyjaciół córki Doroty

 

Intencje mszalne 10.09.2018 – 16.09.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Marian CWYNAR – od sąsiadów Curkowicz
18:00 1) + Kazimierz NAWOJSKI – od córki Agnieszki
2) + Teresa KUD – od rodziny Miara z Orzechowiec
3) + Radosław HAWRO – od Krzysztofa i Katarzyny Szylar z rodziną
4)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od zarządu osiedla w Tyczynie (poza parafią)
6)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
7) + Tadeusz KIELAR – od uczestników pogrzebu(poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Marian CWYNAR – od córki Bernadety z rodziną
18:00 1) + Władysław TUCKI
2)+ Teresa KUD – od swatów z Gaci
3) + Radosław HAWRO – od Krzysztofa i Katarzyny Szylar z rodziną
4)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od zarządu osiedla w Tyczynie (poza parafią)
6) + Tadeusz KIELAR – od uczestników pogrzebu(poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Marian CWYNAR – od żony
18:00 1) O zdrowie dla Tymona i opiekę Matki Bożej – od koleżanek
2) + Teresa KUD – od Heleny i Tadeusza Olbrycht
3) +Radosław HAWRO – od UG Markowa
4) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od rodziny Gargał (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Marian CWYNAR – od Tadeusza i Krystyny Rusinek
18:00 1) + Dorota OSIECKA – w 8 rocz. śm.
2)+ Teresa KUD – od córki Anny z mężem
3) + Radosław HAWRO – od Katarzyny i Dominika Homa
4) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od Bożeny Mikos z dziećmi (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Marian CWYNAR – od syna Piotra z rodziną
3) + Radosław HAWRO – od rodziny Balawejder
18:00 1) + Janusz ZARÓWNY – 35 rocz. śm
2) + Teresa KUD – od Krystyny i Kazimierza KUD
3)+ Tadeusz CWYNAR – od syna Tomasza z rodziną (poza parafią )
4)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
5) + Stefania REWER – od rodziny Szylar z Przeworska(poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Marian CWYNAR – od szwagra Edwarda KUD z rodziną
18:00 1) + Teresa KUD – od męża i córki Doroty
2) + Radosław HAWRO – od Małgorzaty i Grzegorza Bytnar (poza parafią )
3) +Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Stefania REWER – od zakładu pogrzebowego z Markowej (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 + Antoni HOMA – greg.
9:00 1) + Zbigniew KROK
2) + Teresa KUD – od syna Tomasza z rodziną
3) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Stefania REWER – od pracowników SP Markowa (poza parafią )
11:00 + Janina SZYLAR
15:00 za parafian

 

Intencje mszalne 3.09.2018 – 9.09.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Franciszka i Andrzej DŹWIERZYŃSCY
2) + Zofia BURAS – od kuzyna Tomasza z żoną Urszulą
3) + Teresa KUD – od Teresy Karpińskiej z rodziną
8.00 O Boże błog. w nowym roku szkolnym dla dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów szkół w Markowej
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
3) + Jacek LONC – od sąsiadów Szpytma (poza parafią )
4)+ Eugenia INGLOT (poza parafią)
5)+ Zofia BĄK – od koleżanek i kolegów z klubu seniora (poza parafią)
6)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Eugeniusz KIELAR – w 2 rocz. śm.
2) + Tadeusz CWYNAR – od siostrzeńca Józefa OLECH
3)+ Teresa KUD – od zespołu Markowianie
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
3) + Jacek LONC – od rodziny CWYKIEL (poza parafią )
4)+ Eugenia INGLOT (poza parafią)
5)+ Zofia BĄK – od rodziny Bronisława Bąka (poza parafią)
6)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Edward SZPYTMA i jego zmarłych rodziców
2) + Tadeusz CWYNAR – od siostrzenic Marysi i Doroty z rodzinami
3) + Teresa KUD – od swatów Ziemniak
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
3) + Jacek LONC – od sąsiadów BAR (poza parafią)
4) + Tadeusz KIELAR – od Anny (poza parafią)
5)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu(poza parafią)
6) + Zofia BĄK – od rodziny LONC (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Tadeusz CWYNAR – od Jadwigi i Józefa Szpytma
2) + Teresa KUD – od Alicji i Jacka Nocula
3) + Stefania REWER – od wnuczki Barbary z rodzina
18:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2)+ Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
3) + Jacek LONC – od sąsiadów Szpytma (poza parafią)
4) + Tadeusz KIELAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
5)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
6) + Zofia BĄK – od sąsiadów Haliny i Franciszka (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) Wynagradzająca za grzechy i zniewagi NSPJ
2) + Antoni HOMA – greg.
3) + Tadeusz CWYNAR – od swatowej Eugenii Szpytma
18:00 1) + Stanisław CZESNAR – 25 rocz. śm.
2) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
3)+ Jacek LONC – od sąsiadów Gubernak i Kielar (poza parafią)
4)+ Tadeusz KIELAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
6) + Zofia BĄK – od sąsiadów KLUZ (poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Tadeusz CWYNAR – od właścicieli firmy Torcik z Markowej
2) + Marian CWYNAR – od chrześniaka Jacka Kud
3) + Teresa KUD – od siostry Zofii Szylar z mężem
18:00 1) + Antoni HOMA – greg
2) + Radosław HAWRO – od przyjaciół Marzeny, Tomka i Mirka
3) +Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4) + Tadeusz KIELAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
5)+ Zofia BĄK – od koleżanki Heleny KUD (poza parafią)
6) + Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

NIEDZIELA
7:00 + Franciszka, Jan CYRAN
9:00 1) + Kazimierz SADLEJA
2) + Teresa KUD – od córki Małgorzaty z rodziną
3) + Tadeusz MARSZAŁEK – greg. (poza parafią )
4)+ Tadeusz KIELAR – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
6) + Zofia BĄK – od Ryszarda Bar przyjaciela rodziny (poza parafią)
11:00 1) + Antoni HOMA – greg.
2) za parafian
15:00 + Jan SZPYTMA

 

Intencje mszalne 27.08.2018 – 2.09.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Teresa BALAWEJDER – od rózy różańcowej Ojca Pio
2) + Marian CWYNAR – od sąsiadów Kielar
18:00 1) Dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog.
2) + Radosław HAWRO – od przyjaciół Frediego i Justyny z Hiszpanii
3) + Teresa KUD – od Romana i Stanisława ULMA (poza parafią )
4)+ Tadeusz CWYNAR – od sąsiadów Anny i Tomasza z Albigowej (poza parafią)
5)+ Maria HOMA – od wnuczki Doroty z rodziną (poza parafią)
6)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Teresa BALAWEJDER– od GOPS Markowa
2) + Marian CWYNAR – od rodziny Rusinek, Sałówka, Słysz
18:00 1) + Michał, Maria Szylar – rocz. śm.
2)+ Maria i Józef BAR
3) + Teresa KUD – od syna Janusza z rodziną (poza parafią )
4)+ Tadeusz CWYNAR – od żony i syna Grzegorza z Klaudią (poza parafią)
5)+ Maria HOMA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
6)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Teresa BALAWEJDER – od koleżanek i kolegów ze szkoły
2) + Marian CWYNAR – sąsiadów Olbrycht i Kasprzyk
3) + Radosław HAWRO – od rodziny Nizioł z Zalesia
18:00 1) + Zofia, Leon HOMA
2) + Teresa KUD – od koleżanek Sylwii, Kasi, Natalii z Technikum (poza parafią )
3) + Tadeusz CWYNAR – od syna Edwarda z rodziną (poza parafią)
4) + Maria HOMA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
5)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu(poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Wojciech i Bronisława w rocz. śm.
2) + Marian CWYNAR – od UG Markowa
3) + Radosław HAWRO – od Matki chrzestnej z mężem
18:00 1) + Adolf KIELAR w 3 rocz. śm.
2)+ Teresa KUD – od sąsiadów Jan LONC (poza parafią)
3) + Maria HOMA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
4) + Tadeusz CWYNAR – od córki Teresy z rodziną (poza parafią)
5)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Zofia BURAS – od syna Tadeusza z rodziną
2) + Marian CWYNAR – od chrzestnej Zofii Dyrkacz
3) + Radosław Hawro – od kuzynów Pawła, Matusza, Łukasza, Magdaleny, Agnieszki, Bartłomieja
18:00 1) + Stefania REWER – od zakładu pogrzebowego z Markowej
2) + Jacek LONC – od sąsiadów Mari i Wiesława Fołta (poza parafią )
3)+ Tadeusz CWYNAR – od córki Barbary z rodziną (poza parafią)
4)+ Maria HOMA – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5) + Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią) (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Bronisławy z okazji imienin
2) + Marian CWYNAR – od GOPS Markowa
18:00 1) + Antoni HOMA rozpoczęcie greg
2) Wynagradzająca grzechy i zniewagi NS NMP
3) + Tadeusz CWYNAR – od córki Danuty z rodziną (poza parafią )
4) + Jacek LONC – od byłej żony (poza parafią)
5)+ Eugenia INGLOT – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
6) + Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią) (poza parafią )

NIEDZIELA
7:00 + Zofia i Zbigniew DŹWIERZYŃSKI
9:00 1) za parafian
2) + Antoni HOMA greg.
3) + Stefania REWER – od rodziny Kotowicz (poza parafią)
4)+ Eugenia INGLOT – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
5)+ Robert PACZOCHA – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
11:00 + Stefania i Bronisław RYZNAR
15:00 + Bronisław, Edward, Jan KUD

 

Intencje mszalne 20.08.2018 – 26.08.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 + Teresa BALAWEJDER – od siostry Jadwigi
18:00 1) + Władysław TUCKI – 20 rocz. śm.
2) + Edward KUD – od Leszka Kluz z rodziną(poza parafią )
3) + Stefania REWER – od Kazimierza Gołojuw (poza parafią )
4)+ Tadeusz CWYNAR – od Ludowego Klubu Sportowego w Markowej (poza parafią)
5)+ Eugenia INGLOT – od wnuczki Elżbiety z Piotrem (poza parafią)
6)+ Maria HOMA – od rodziny Szkolnik (poza parafią)

WTOREK
7:00 + Teresa BALAWEJDER– od brata Stanisława i Jadwigi
18:00 1) + Franciszka SZYLAR i zmarłych z rodziny
2)+ Edward KUD – od Haliny Inglot rodziną (poza parafią )
3) + Stefania REWER – od koleżanek z pracy córki Marysi (poza parafią)
4)+ Tadeusz CWYNAR – od rodziny Bytnar z Albigowej (poza parafią)
5)+ Eugenia INGLOT – od wnuczki Eweliny (poza parafią)
6)+ Maria HOMA – od Kazimierza Hawro (poza parafią)

ŚRODA
7:00 + Jacek KUŹNIAR – 11 rocz. śm.
18:00 1) Dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej dla s. Bernardyny w rocz. profesji zakonnej
2) + Edward KUD – od Marii i Piotra, Magdaleny i Tomasza z rodzinami (poza parafią )
3) + Stefania REWER – od Barbary i Józefa Solarz (poza parafią)
4) + Tadeusz CWYNAR – od koleżanek z pracy synowej Zofii (poza parafią)
5) + Maria HOMA – od Józefa i Anny Homa (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 + Teresa BALAWEJDER – od sąsiadów Zając
18:00 1) + Teresa KUD – od przyjaciół córki Doroty
2) Dziękczynna za 19 lat ślubu Małgorzaty i Jacka z probą o dalsze błog. Boże i potrzebne łaski
3)+ Radosław HAWRO – od koleżanek i kolegów ze szkoły
4) + Stefania REWER – od Jana i Józefy Solarz(poza parafią)
5) + Tadeusz CWYNAR – od rodziny Nicpoń i Szafran (poza parafią)
6)+ Maria HOMA – od rodziny Szal i Hawro (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 + Józef ZAJĄC – od rodziny Dulibanów
18:00 1) + Marian CWYNAR – od Józefa i Ewy Kielar
2) + Radosław HAWRO – od kolegi Michała FLEJSZAR
3) + Teresa BALAWEJDER – od pracowników Urzędu Gminy (poza parafią )
4)+ Tadeusz CWYNAR – od rodziny z Sieteszy (poza parafią)
5)+ Teresa KUD – od Marii i Pawła SZYLAR z rodziną(poza parafią )
6) + Stefania REWER – od Krystyny i Kazimierza Solarz(poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Edward CWYKIEL
2) + Radosław HAWRO – od Michała i Marii
18:00 1) + Antoni i Franciszek GRAD
2) + Tadeusz CWYNAR – od syna Kazimierza z rodziną(poza parafią )
3) + Teresa BALAWEJDER – od od koleżanek i kolegów ze szkoły (poza parafią)
4)+ Teresa KUD – od Moniki Kud z rodziną (poza parafią)
5) + Stefania REWER – od Marii i Wojciecha Solarz(poza parafią )

NIEDZIELA
7:00 1) za parafian
2) + Teresa BALAWEJDER – od pracowników urzędu Gminy Markowa
9:00 1) + Zofia i Stanisław KUD
2) + Teresa KUD – od Heleny ZAJĄC (poza parafią)
11:00 + Józef KLUZ i jego zmarli rodzice w 14 rocz. śm.
15:00 + Anna WIGLUSZ i Anna KIELAR

 

Intencje mszalne 13.08.2018 – 19.08.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 + Franciszek SZYLAR – od syna Piotra z rodziną
18:00 1) + Janina LONC – 12 rocz. śmierci
2) + Teresa KUD – od Bogumiły i Lesława Stańko (poza parafią )
3) O Boże błogi potrzebne łaski dla uczestników pielgrzymki nauczycieli na Jasną Górę (poza parafią )
4)+ Zofia BURAS – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
5)+ Eugenia INGLOT – od Stanisława KIELAR z rodziną (poza parafią)

WTOREK
7:00 + Franciszek SZYLAR – od siostry Heleny z rodziną
18:00 1) + Maria BĄK 16 rocz. śm. – od syna Bogdana
2)+ Teresa BALAWEJDER – od brata Zbyszka z rodziną (poza parafią )
3) + Teresa KUD – od rodziny Łapów (poza parafią)
4)+ Zofia BURAS – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
5)+ Eugenia INGLOT – od sąsiadki (poza parafią)

ŚRODA
7:00 Dziękczynna z a 90 lat życia Marii KUD z prośbą o dalsze Boże błog. i potrzebne łaski.
9:00 1) + Maria NIEMCZAK w 30 rocz. śm.
2) + Maria, Józef HOMA
3)+ Eugenia INGLOT – od pracowników Gminnej Spół. Samopomoc w Markowej (poza parafią)
4) + Teresa KUD – od sąsiadów rodziny Sadleja (poza parafią)
11:00 za parafian
15:00 W 18 rocz. urodzin dla Piotra GUBERNAK o Boże błog. i potrzebne łaski na dalsze lata życia

CZWARTEK
7:00 + Franciszek SZYLAR – od siostry Jadwigi
18:00 1) + Anna i Józef BĄCAL oraz Katarzyna SZYLAR
2) + Teresa BALAWEJDER – od rodziny Fabiańskich z Bratkowic (poza parafią )
3)+ Eugenia INGLOT – od sąsiadów SZYLAR (poza parafią)
4) + Teresa KUD – od sąsiada Wiesława CWYNAR (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 + Franciszek SZYLAR – od Heleny i Józefa SZPYTMA
18:00 1) + Eugenia PISKORSKA
2) + Teresa KUD – od rodziny Inglot i Balawejder (poza parafią )
3) + Teresa BALAWEJDER – od Ewy i Damiana Stanisławczyk z Bratkowic (poza parafią )
4)+ Eugenia INGLOT – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Franciszek SZYLAR – od siostry Anny z rodziną
18:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej Markowskiej
dla Teresy i Zbigniewa w 45 rocz. ślubu
2) + Tadeusz CWYNAR – od syna Kazimierza z rodziną(poza parafią )
3) + Teresa KUD – od od koleżanek ze szkoły z Przeworska (poza parafią)
4)+ Eugenia INGLOT – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
NIEDZIELA
7:00 Katarzyna i Piotr GAWEŁ w 1 rocz. ślubu o Boże błog. i opiekę Matki Bożej
9:00 1) + Weronika i Jan KIELAR
2) + Eugenia INGLOT – od prawnuka Pawła z rodziną(poza parafią)
3) + Teresa KUD – od Czesławy i Andrzeja Ulma (poza parafią)
11:00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Bartłomieja w 1 rocz. urodzin
15:00 za parafian

 

Intencje mszalne 6.08.2018 – 12.08.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Michał SZYLAR
2) + Józef ZAJĄC – od bratowej
18:00 1) + Andrzej SZPYTMA
2)+ Teresa KUD – od Ryszarda Łagowskiego z Ropczyc (poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4)+ Zofia BURAS – koleżanki Aleksandry z rodziną (poza parafią)
5)+ Eugenia INGLOT – od rodziny Gorzkowicz (poza parafią)

WTOREK
7:00 1)+ Józef ZAJĄC – od chrześniaka Grzegorza z rodziną
18:00 1) Dziękczynna za dar Założyciela Zgromadzenia Bł. Edmunda Bojanowskiego z prośbą o wierność Jego charyzmatowi i duchowości.
2)+ Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
3) + Teresa KUD – od rodziny Słabickich z Orzechowiec (poza parafią)
4)+ Zofia BURAS – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
5)+ Eugenia INGLOT – od Haliny z rodziną (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Józef ZAJĄC – od chrześniaka Andrzeja z rodziną
18:00 1) + Marian CWYNAR – od Heleny i Janusza z rodziną
2) + Teresa KUD – od sąsiadów Cyran (poza parafią)
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4)+ Zofia BURAS – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5)+ Eugenia INGLOT – od prawnuka Piotra (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Antoni i Maria KIELAR
18:00 1) + Marian CWYNAR – od Marii i Jerzego KLUZ
2)+ Teresa KUD – od Małgorzaty i Krzysztofa z dziećmi (poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4)+ Zofia BURAS – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5)+ Teresa BALAWEJDER – od rodziny Fabiańskich (poza parafią )
6)+ Eugenia INGLOT – od rodziny Murias (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Józef ZAJĄC – od pracowników ZEAPO w Markowej
18:00 1) + Marian CWYNAR – od sąsiadów Jana i Marii Bytnar
2) + Teresa KUD – od sąsiadów Bytnar i Małek (poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4) + Zofia BURAS – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
5)+ Eugenia INGLOT – od rodziny Lonc i Szylar (poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Józef ZAJĄC – od kuzynki Marii
18:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Markowskiej dla Zofii i Edwarda w 55 rocz. ślubu
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. Zakończenie (poza parafią )
3) + Teresa KUD – od sąsiadów Lucyny i Andrzeja Inglot z rodziną (poza parafią )
4) + Teresa BALAWEJDER – od Anny Szuda (poza parafią )
5)+ Eugenia INGLOT – od sąsiadów córki Heleny (poza parafią)
NIEDZIELA
7:00 1) + Eugeniusz NIEMCZAK
9:00 1) za parafian
2)+ Teresa KUD – od Stanisława Lonc (poza parafią )
3) + Eugenia INGLOT – od rodziny BAR
11:00 Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze Boże bł. w rodzinach
15:00 + Stanisław, Zofia LONC, Wiktoria, Antonii BAR

 

Intencje mszalne 30.07.2018 – 5.08.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Jan NOSEK – od bratanicy Joanny z rodziną
18:00 1) + Piotr, Antonina, Jan
2)+ Zofia BURAS – od Renaty Borcz z rodziną(poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4)+ Edward KUD – od Haliny i Józefa Szpytmy (poza parafią)
5)+ Teresa BALAWEJDER – od koleżanek i kolegów córki Natalii(poza parafią)
6) + Józef ZAJĄC – od sąsiadów LONC i KUD (poza parafią)

WTOREK
7:00 1)+ Zofia BURAS – od sąsiadów
18:00 1) W intencji Bogu wiadomej
2)+ Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
3) + Jan NOSEK – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
4)+ Teresa BALAWEJDER – od koleżanek i kolegów córki Natalii(poza parafią)
5) + Edward KUD – od sąsiadow Krystyny i Jana Inglot (poza parafią)
6) + Józef ZAJĄC – od kuzyna Michała z rodziną (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Tadeusz CWYNAR – od Koła Gospodyń Wiejskich w Markowej
18:00 1) W int. pielgrzymów z Jarosławia z prośbą o Boże błog.
2)+ Zofia BURAS – od rodziny HAWER z Przeworska (poza parafią )
3) + Teresa KUD – od Polskiego Stow. Diabetyków oddział w Łańcucie (poza parafią)
4) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od sąsiadów pani Marii(poza parafią )
6) + Maria HOMA – od rodziny Pempuś (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Tadeusza CWYNAR – od chrześniaka Witolda Olech
18:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla rodziny zmarłej Katarzyny Szylar
2)+ Teresa KUD – od kuzyna Tadeusza z rodziną (poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4)+ Zofia BURAS – od Stefania i Władysław Ziemniak z Gaci (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od sąsiadów pani Marii (poza parafią )
6) + Maria HOMA – od wnuka Pawła z rodziną (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Tadeusz CWYNAR – od Antoniego Szpytma z rodziną
18:00 1) Wynagradzająca NSPJ
2) + Teresa KUD – od sąsiadów Skawinów i Domków z Białobok(poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4) + Zofia BURAS – od rodziny Ziemniak, Parzyszak i Ruszel z Gaci (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od sąsiadów pani Marii (poza parafią )
6) + Maria HOMA – od rodziny Pieniążek (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski z okazji 35 rocz. ślubu i opiekę Pani Markowskiej
18:00 1) Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
3) + Teresa KUD – od rodziny Ulma z rodziną(poza parafią )
4) + Tadeusz CWYNAR – od rodziny Boratyn (poza parafią )
5)+ Stefania REWER – od rodziny Blok (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) za parafian
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
9:00 1) + Michał GRAD
2) W int. Zofii w 89 urodziny o zdrowie i Boże błog. –od dzieci wnuków i prawnuków
3)+ Teresa KUD – od Zofii i Adama z Brzezówki (poza parafią )
11:00 W 18 urodziny Gabrysi LONC o Boże błog. i potrzebne łaski w dorosłym życiu – od babci
15:00 + Zofia i Franciszek BALAWEJDER

 

Intencje mszalne 23.07.2018 – 29.07.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Edward KUD – od bratowej Kazimiery
2)+ Teresa KUD – od chrześniaka Mariusza Szylar z rodziną (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od Krystyny i Józefa Balawejder (poza parafią)
18:00 1) + Teresa KUD – od przyjaciół córki Doroty
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią)
3) + Jan NOSEK – od rodziny Nosków i Konradów z Kosiny (poza parafią)

WTOREK
7:00 1)+Edward KUD – od chrzestnicy Haliny z rodziną
2) +Teresa KUD – od przyjaciół (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od radnych Gminy Markowa (poza parafią)
18:00 1) za dusze w czyśćcu cierpiące
2)+ Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią)
3) + Jan NOSEK – od sąsiadów Szpytma (poza parafią)
4) + Jacek Lonc – od kolegów i koleżanek z pracy córki Marianny (poza parafią

ŚRODA
7:00 1) + Eugenia, Józef, Jacek KUŹNIAR
2)+ Edward KUD – od Witoda Szczypki (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od Renaty i Edwarda Kochmańskich zrodziną (poza parafią)
18:00 1) + Anna w dniu imienin – int, od męża
2)+ Jacek Lonc – od kolegów i koleżanek z pracy córki Marianny (poza parafią)
3) + Jan NOSEK – od rodziny Boczkowski (poza parafią)
4) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Józef ZAJĄC – od członków Klubu Seniora
2)+ Edward KUD – od sąsiadów syna Krzysztofa (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od brata Kazimierza z rodziną (poza parafią)
4) + Teresa KUD – od Henryka Hodław z rodziną

18:00 1) + Anna w dniu imienin – od męża
2)+ Jan NOSEK – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4) + Jacek Lonc – od kolegów i koleżanek z pracy córki Marianny (poza parafią

PIĄTEK
7:00 1) + Józef ZAJĄC – od żony
2)+ Edward KUD – od sąsiadów Balawejder (poza parafią )
3) + Teresa BALAWEJDER – od chrzestnicy Joanny z rodziną (poza parafią )
18:00 1) o szczęśliwe rozwiązanie i o zdrowie dla mamy i dziecka
2) + Jan NOSEK – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Józef ZAJĄC – od syna Adama z rodziną
2)+ Edward KUD – od Jana Jakielaszek (poza parafią)
3) + Teresa KUD – od Zespół Pieśni i Tańca Markowianie (poza parafią)
18:00 1) + Teresa BALAWEJDER – od sąsiadów Homa
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) + Stanisław i Mateusz BALAWEJDER
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
3)+Edward KUD – od Edwarda KUD z żoną (poza parafią )
9:00 O Boże błog. i potrzebne łaski dla Renaty i Mariusza KLUZ w 20 rocz. ślubu
11:00 + Antoni SZYLAR w 11 rocz. śm.
15:00 za parafian

 

Intencje mszalne 16.07.2018 – 22.07.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Edward KUD – od wnuków Anny i Tomasza
2)+Józef ZAJĄC – od rodziny Lonc (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od kolegów i koleżanek córki Natalii (poza parafią)
18:00 1) W 35 rocz. Ślubu Marii i Wiesława– dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. – int. od dzieci
2)+ Zofia KOZDRASZ
3) + Stanisław SZYLAR w 13 rocz. śm. (Ks. Kanonik)
4) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

WTOREK
7:00 1)+Edward KUD – od Syna Jerzego z rodziną
2) +Józef ZAJĄC – od Zofii Skrobacz (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od kuzynki Marii z Fredropola (poza parafią)
18:00 1) + Jan BALAWEJDER – rocz. śm.
2)+ Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
3) + Jan NOSEK – od Janusza Curkowicz z rodziną (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Edward KUD – od chrześnicy Agnieszki z rodziną
2)+ Józef ZAJĄC – od Lucyny i Andrzeja Inglot (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od rodziny Tomaszków(poza parafią)
18:00 1) + Ks.Wincenty KRAS w 11 rocz. śm. (Ks. Prałat)
2) + Ks. Wincenty KRAS w 11 rocz. śm. – od parafian
3) + Jan NOSEK – od chrzestnej Danuty z rodziną (poza parafią)
4) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

CZWARTEK 7:00 1) + Edward KUD – od bratowej Cecylii z rodziną
2)+Józef ZAJĄC – od Marka z Głogowa Małopolskiego z rodziną (poza parafią)
3) + Teresa BALAWEJDER – od Powiatowego Urzędu Pracy w Przeworsku (poza parafią)
4) + Teresa KUD – od Henryka Hodław z rodziną
18:00 1) + Zofia BAR w 1 rocz. śm.
2)+ Jan NOSEK – od rodziny Uchman (poza parafią )
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

PIĄTEK
7:00 1) + Edward KUD – od siostry
2)+Józef ZAJĄC – od Doroty i Bogdana Balawejder z rodz. (poza parafią )
3) + Teresa BALAWEJDER – od kuzyna Kazimierza i Zofii Dziedzic z Gaci(poza parafią )
4) + Teresa KUD – od Wiesława Cisek z rodziną (poza parafią )
18:00 1)+ Zofia i Michał KUŹNIAR
2) + Jan NOSEK – Gabrysi z rodziną
3) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Edward KUD – od chrześnicy Marii z rodziną
2)+Józef ZAJĄC – od Sabiny i Wacława (poza parafią)
3) + Teresa KUD – od Łukasza Szylar z rodziną (poza parafią)
18:00 1) + Marta i Jan ZIOBROWSCY
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
NIEDZIELA
7:00 1) + Krystyna FOŁTA
2) + Ks. Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
3)+Józef ZAJĄC – od rodziny Cwynar (poza parafią )
9:00 1) + Stanisław SZYLAR w 6 rocz. śm.
2) + Franciszek KIELAR i jego rodziców
11:00 1) za parafian
2) Dziękczynna w 25 rocz. ślubu Ewy i Leszka KLUZ o Boże błog. i potrzebne łaski oraz opiekę Pani Markowskiej – int. od dzieci
15:00 O Boże błog. oraz zdrowie w rodzinie

 

Intencje mszalne 9.07.2018 – 15.07.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) O zdrowie i udaną operację dla Anny
2)+Józef ZAJĄC – od rodziny Kielarów (poza parafią)
18:00 1) W 35 rocz. Ślubu Cecylii i Kazimierza – dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błog. – int. od dzieci
2)+ Jan NOSEK – od Janiny i Janusza GRAD (poza parafią)
3) + Radosław HAWRO – od kolegów i koleżanek z liceum(poza parafią)
4) + Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

WTOREK
7:00 1)+Edward FLEJSZAR – od brata z rodziną
2) +Józef ZAJĄC – od kolegów OSP Markowa (poza parafią)
18:00 1) O Boże błog. dla Sióstr z ochronki – od dzieci i rodziców
2)+ Marian CWYNAR – od Barbary i Wojciecha KUD
3) + Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4) + Radosław HAWRO – od rodziny Tokarz z Cieplic (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Edward FLEJSZAR – od swatów Lenar
2)+ Józef ZAJĄC – od Zofii Lenar z rodziną (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR w 30 rocz. śm.
2)+ Marian CWYNAR – od Akcji Katolickiej
3) + Radosław HAWRO – od kolegów i koleżanek z liceum(poza parafią)
4) + Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )

CZWARTEK
7:00 1) + Edward KUD – od syna Krzysztofa z rodziną
2)+Józef ZAJĄC – od Genowefy i Stanisława Sańko z Gaci (poza parafią)
18:00 1) + Maria, Józefa PRAJSNAR
2)+ Marian CWYNAR – od Bożeny i Tadeusza
3) + Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4) + Teresa BALAWEJDER – od Józefa Dziedzic z rodziną (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Edward KUD – od żony
2)+Józef ZAJĄC – od kuzyna Stanisława z rodziną (poza parafią )
18:00 1)+ Antonina KIELAR – rocz. śm.
2) + Marian CWYNAR – od Stanisława TRĄD z Łańcuta
3) + Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4) + Teresa BALAWEJDER – od ZGK w Markowej (poza parafią )

SOBOTA
7:00 1) + Edward KUD – od syna Wiesława z rodziną
2)+Józef ZAJĄC – od sąsiadów rodziny Sadleja (poza parafią)
18:00 1) + Antoni LONC 3 rocz. śmierci – od córki Ewy z rodziną
2) + Marian CWYNAR – od rodziny Pawełek
3) + Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
4) + Teresa BALAWEJDER – od kolegów z pracy Rafała (poza parafią)
NIEDZIELA
7:00 1) + Zofia WESCHAMBRE
2) + Jan DZEDZIC – greg. (poza parafią )
3)+Józef ZAJĄC – od rodziny Bytnar i Małek (poza parafią )
9:00 za parafian
11:00 1) Dziękczynna w 15 rocz. ślubu Adama i Katarzyny NIEMCZAK o Boże błog. i potrzebne łaski oraz opiekę Pani Markowskiej
2) Dziękczynna w 25 rocz. ślubu Jadwigi i Bogusława FLEJSZEAR o Boże błog. i potrzebne łaski oraz opiekę Pani Markowskiej
15:00 + Janina BOJDA w 3 rocz. śm.

 

Intencje mszalne 2.07.2018 – 8.07.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Edward FLEJSZAR – od córki Barbary
2+ Teresa BALAWEJDER – od rodziny Czarny
3) +Józef ZAJĄC – OSP Krzywa Wieś (poza parafią)
18:00 1) + Józef i Aniela NAWOJSCY
2) + Marian CWYNAR – od zespołu Orkiestry Dętej z Handzlówki (poza parafią)
3) + Radosław HAWRO – od TP Logistic oddz. Łańcut(poza parafią)

WTOREK
7:00 1) +Edward FLEJSZAR – od żony
2) + Teresa BALAWEJDER – od córki Katarzyny
3) + Teresa KUD – od kuzyna Józefa z rodz. (poza parafią)
4) + Józef ZAJĄC – od rodziny Kucab (poza parafią)
18:00 1) + Zofia BURAS – od Leszka i Marii HAWER
2) + Marian CWYNAR – od Leszka Kuźniara z rodziną (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Edward FLEJSZAR – od córki Katarzyny z rodziną
2) + Teresa BALAWEJDER – od syna Rafała
3) + Teresa KUD – od kolegów z firmy IRBUD (poza parafią)
4) + Józef ZAJĄC – od rodziny Zając (poza parafią)
18:00 1) + Zofia BURAS – od rodziny Toś
2) + Marian CWYNAR – od Danuty i Zdzisława Mścisz z Tarnobrzega (poza parafią)
3) + Radosław HAWRO – od kierowców TB Logistic(poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Edward FLEJSZAR – od Tomasza HAWER
2) + Teresa BALAWEJDER – od córki Natalii z Grzegorzem
3) + Teresa KUD – od kuzynki Lucyny z rodz. (poza parafią)
2) + Józef ZAJĄC – od rodziny Bednarz z Kamienia (poza parafią)
18:00 1) + Katarzyna i Marcin WĘGLARSKI
2) + Marian CWYNAR – od Urszuli i Józefa Peszko (poza parafią)
3) + Radosław HAWRO – od kierowców TB Logistic(poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) Wynagradzająca grzechy i zniewagi NSPJ
2) + Edward Flejszar – od syna Rafała
3) + Józef ZAJĄC – rodziny Sabat i Czerepak (poza parafią )
18:00 1) + Kazimierz BAR w 5 rocz. śm.
2) + Marian CWYNAR – od pracowników i właścicieli Masarnii Fołta Jan (poza parafią)
3) + Radosław HAWRO – od kolegów i koleżanek Barbary TP Logistic(poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Edward FLEJSZAR – od Zofii i Stanisława Sroczyk
2) + Józef ZAJĄC – od Zespołu Szkół w Kamieniu (poza parafią)
18:00 1) Wynagradzająca grzechy i zniewagi NS NMP
2) Dziękczynna w 40 rocz. ślubu Marii i Zygmunta – o Boże błog. i potrzebne łaski i opiekę M. Bożej
3) + Radosław HAWRO – od kolegów i koleżanek Barbary TP Logistic(poza parafią)

NIEDZIELA
7:00 1) + Bronisław SZPYTMA
2) + Zofia BURAS – od TP Markowa
3) + Józef ZAJĄC – od sąsiada Wiesława Cwynar (poza parafią )
4) + ks. Jan DZIEDZIC – rozp. greg. (- poza parafią – ks. Dawid Rachwał)

9:00 + Cecylia, Władysław i Zofia CYRAN
11:00 za parafian
15:00 Dziękczynna w 30 rocz. ślubu o Boże błog. i potrzebne łaski oraz opiekę Pani Markowskiej

 

Intencje mszalne 25.06.2018 – 1.07.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) +Jan NOSEK – od Jacka Tejchmy (Ks. Prałat poza parafią)
2) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
3) + Michał, Józef – greg.
18:00 1) + Jan KIELAR – greg. (poza parafią Ks. Damian)
2) + Edward FLEJSZAR – od Edwarda Kilian z rodziną
3) + Jan RUSINEK (Ks. Kanonik)
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od kolegi Michała Jamroza (poza parafią)
7) + Radosław HAWRO – od Norberta i Anny Polak z rodziną(poza parafią)

WTOREK
7:00 1) +Jan NOSEK – od koleżanek z pracy wnuczki Małgorzaty(Ks. Prałat poza parafią)
2) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
3) + Michał, Józef – greg.
18:00 1) + Jan KIELAR – greg. (poza parafią Ks. Damian)
2) W intencji Wiesława i Alicji SZPYTMA w 25 rocz. ślubu o Boże błog. i potrzebne łaski oraz opiekę Matki Bożej
3) + Zofia BĄK(Ks. Kanonik)
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od kolegi Michała Jamzroza (poza parafią)
7) + Radosław HAWRO – od Norberta i Anny Polak z rodziną(poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Jan DYTKO 16 rocz. śm.
2) + Władysław STYŚ(Ks. Kanonik)
3) + Jan NOSEK – od wnuka Mateusza z żoną Natalią (poza parafią Ks. Damian)
4) + Edward KUD – od rodziny Posiak (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Michał, Józef – greg.
3) +Wojciech – greg. (poza parafią)
4) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
5) + Marian CWYNAR – od rodziny Bogacz (poza parafią)
6) + Radosław HAWRO – od TB Logistyk oddz. Rzeszów (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Jan NOSEK – od wnuka Daniela
2) + Edward KUD – od pracowników SP w Nowosielcach (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg. (poza parafią Ks. Damian)
2) + Piotr KRAUZ
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od rodziny Nikodem (poza parafią)
7) + Radosław HAWRO – od TB Logistyk oddz. Rzeszów(poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Edward KUD – od pracowników SP w Nowosielcach (poza parafią )
18:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Ks. Pawła w dniu imienin (poza parafią Ks. Damian)
2) O Boze błog. opiekę Matki Bożek Markowskiej i potrzebne łaski dla Grzegorza i Joanny w 5 rocz. ślubu
3) + Czesława i Józef INGLOT
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od rodziny Matyjak, Pająk i Rajzer(poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Teresa i Bolesław INGLOT
2) + Edward KUD – od pracowników SP w Nowosielcach (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg. zakończenie
2) Dziękczynna za miniony rok szkolny z prośbą o Bożą Opatrzność i błog. dla dzieci z Ochronki i Rodziców z rodzinami oraz Sióstr
3) + Michał, Józef – greg. zakończenie
4) +Wojciech – greg. zakończenie (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. zakończenie (poza parafią)
6) + Radosław HAWRO – od TB Logistyk oddz. Łańcut(poza parafią)

NIEDZIELA
7:00 1) Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i opiekę Pani Markowskiej dla członkiń z Róży św. Faustyny
2) + Edward FLEJSZAR – od syna Marka z rodziną
3) + Edward KUD – od pracowników Gminnej Spółdzielni w Markowej (poza parafią )
9:00 + Zofia i Tadeusz KIELAR
11:00 + Antoni BALAWEDER w rocz. śm. i + Helena i Józef BALAWEJDER
15:00 za parafian

 

Intencje mszalne 18.06.2018 – 24.06.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) +Jan NOSEK – od córki Marii z mężem
3) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) + Krystyna i Władysław RUT
2) + Michał, Józef – greg.
3) +Wojciech – greg. (poza parafią)
4) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
5) + Radosław HAWRO – od chrzestnego z rodziną (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) +Jan NOSEK – od córki Barbary z mężem
3) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) Za dusze w czyśćcu cierpiące z rodziny
2) + Michał, Józef – greg.
3) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od Barbary i Henryka Wanowicz (poza parafią)
7) + Radosław HAWRO – od chrzestnego z rodziną (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Jan NOSEK – od córki Ewy z mężem
3) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) + Bolesław OGRYZEK
2) + Michał, Józef – greg.
3) +Wojciech – greg. (poza parafią)
4) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
5) + Marian CWYNAR – od rodziny Skała (poza parafią)
6) + Radosław HAWRO – od Babci (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Jan NOSEK – od brata Józefa z rodziną
2) + Jan KIELAR – greg.
3) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) + Maria i Józef BAR
2) + Michał, Józef – greg.
3) +Wojciech – greg. (poza parafią)
4) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
5) + Radosław HAWRO – od Zofii i Kazimierza Cwynar z rodziną(poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od rodziny Szpytma z Solca Kujawskiego (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Jan NOSEK – od wnuczek Małgorzaty i Marzeny z rodziną
3) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
18:00 1) Za przyczyną Sług Bożych rodziny ULMÓW o potrzebne łaski dla Alicji i jej rodziny
2) + Michał, Józef – greg.
3) +Wojciech – greg. (poza parafią)
4) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
5) + Radosław HAWRO – od KGW Markowa (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od pracowników firmy TB – LOGISTYKA (poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Jan NOSEK – od koleżanek z pracy Małgorzaty
3) +Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) + Teresa KUD – przyjaciół i córki Doroty
2) + Michał, Józef – greg.
3) +Wojciech – greg. (poza parafią)
4) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
5) + Radosław HAWRO – od rodziny Kielar z Łańcuta (poza parafią)

NIEDZIELA
7:00 1) + Helena i Jan BĄK
2) + Michał, Józef – greg.
3) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
4) + Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
9:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Milenki z okazji 4 rocz. urodzin
2) + Jan KIELAR – greg.
3) + Jan SZPYTMA (Ks. Kanonik)
11:00 1) za parafian
2) + Roman KIELAR w 15 rocz. śm.
15:00 + Stefania, Tomasz ZĄBROŃ

 

Intencje mszalne 11.0.62018 – 17.06.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Franciszek SZYLAR – od siostry Barbary z rodziną
2) +Józef ZAJĄC – od Druhowie Kamień (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) Dziękczynna za pielgrzymkę do Kalisza, Gniezna i Lichenia z prośbą o pomoc i opiekę Matki Bożej dla wszystkich pielgrzymów i ich rodzin
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od Janiny i Franciszka Kwaśniak z Zarzecza (poza parafią)
7) + Radosław HAWRO – od koleżanek żony z Aptek (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Franciszek SZYLAR – od siostry Zofii z rodziną
2) + Józef ZAJĄC – od pracownicy Domu Samopomocy w Kamieniu (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Józef i Antonina DŹWIERZYŃSKI
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od Elżbiety, Jana i Jadwigi Kluz (poza parafią)
7) + Radosław HAWRO – od Jarosławskiego Klubu Karate(poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Antoni i Władysława BAR
2) + Antoni KIELAR (Ks. Kanonik)
3) + Józef ZAJĄC – od Wójt i pracownicy UG Kamień (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Zofia, Edward SZPYTMA w rocz. śm.
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od Ireny Kluz (poza parafią)
7) + Radosław HAWRO – od Jarosławskiego Klubu Karate(poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Jan NOSEK – od wnuczki Magdaleny z mężem
2) + Józef ZAJĄC – od Zespół Ekonomiczno – Administracyjny w Kamieniu (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg. (poza parafią ks. Paweł )
2) + Antoni i Zofia SZYLAR
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Radosław HAWRO – od Jarosławskiego Klubu Karate (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Jan NOSEK – od syna Stanisława z żoną
4) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
18:00 1) + Jan KIELAR – greg. (poza parafią ks. Paweł )
2) O zdrowie i Boże błog.
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Radosław HAWRO – od Jarosławskiego Klubu Karate(poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Siostra Wizenna
2) +Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Antoni NIEMCZAK w 6 rocz. śm.
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Radosław HAWRO – od koleżanek żony z Aptek (poza parafią)

NIEDZIELA
7:00 1) + Tadeusz SZPYTMA w 2 rocz. śm., Stefania
2) + Michał, Józef – greg.
3) + Józef ZAJĄC – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
4) + Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Radosław HAWRO – od cioci Gieni z Zabratówki (poza parafią)
9:00 1) + Michał OLBRYCHT w 7 rocz. śm. – int. od rodziców
2) + Zofia i Władysław POSZYWAK (Ks. Kanonik)
11:00 za parafian
15:00 + Jan KIELAR – greg.

 

Intencje mszalne 4.0.62018 – 10.06.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) +Józef ZAJĄC – od OSP Nowy Kamień (poza parafią)
18:00 1) W intencji uczestników pielgrzymki z Markowej do św. Rity o Boże błog. dla nich i ich rodzin
2) + Franciszka INGLOT, Michał SZYLAR
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od rodziny Kozłowskich (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Józef ZAJĄC – od OSP Łowisko (poza parafią)
18:00 1) + Jan KILIAN – od rodziny Śmieciuch
2) + Zofia i Edward SZPYTMA w rocz. śm.
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od OSP w Husowie (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Józef ZAJĄC – od OSP Podlesie (poza parafią)
18:00 1) +Zofia i Jan LENAR
2) + Jan KILIAN – od rodziny Krok
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od rodziny Mroczka i Kochmański (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) + Józef ZAJĄC – od Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Kamieniu(poza parafią)

18:00 1) O zdrowie, siłę oraz pomoc Bożą w przezwyciężeniu choroby
2) + Jan KILIAN – od koleżanek z pracy wnuczki Ani
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od szwagra Andrzeja i Elżbiety (poza parafią)

PIĄTEK
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
4) + Józef ZAJĄC – od ZGK w Kamieniu (poza parafią )
18:00 1) + Jan JAKIELASZEK – od rodziny Pelc
2) + Franciszek SZYLAR – od chrześnicy Danuty z rodziną
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
6) + Marian CWYNAR – od kolegów syna Piotra z kopalni gazu ziemnego Żołynia(poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) +Józef ZAJĄC – od ZGK W Kamieniu (poza parafią)
18:00 1) Dziękczynna za 80 lat życia z prośbą o dalszą Bożą opiekę i wstawiennictwo MB. Markowskiej dla Zofii
2) + Franciszek SZYLAR – od brata Antoniego z rodziną
3) + Michał, Józef – greg.
4) +Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
NIEDZIELA
7:00 1) za parafian
2) + Stanisława i Wojciech KIELAR oraz Józefa i Wojciech SZPYTMA
3) + Michał, Józef – greg.
4) + Józef ZAJĄC – od Druchów OSP Kamień (poza parafią )
5) + Wojciech – greg. (poza parafią)
6) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
9:00 + Stanisław BYTNAR
11:00 + Jan KIELAR – greg.
15:00 + Radosław HAWRO

 

Intencje mszalne 28.05.2018 – 3.06.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00 1) + Antoni TEJMAN w 3 rocz. śm.
2) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jan INGLOT 16 rocz. śm.
3) + Janina KORDAS – greg.
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (poza parafią)
5) + Marian CWYNAR – od Ewy i Andrzeja KUD (poza parafią)

WTOREK
7:00 1) + Jan i Józefa REWER
2) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (poza parafią)
18:00 1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Mieczysław SZUBART – w rocz. śm.
3) Stanisława BĄK – od Marka z rodziną
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Marian CWYNAR – od Ewy i Andrzeja KUD (poza parafią)
5) + Franciszek SZYLAR – greg. (poza parafią)

ŚRODA
7:00 1)+ Józef, Stefania WIGLUSZ, Stefania i Wojciech DŹWIERZYŃSKI i za zmarłych z obu rodzin
2) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (poza parafią )
18:00 1) + Zofia BIENIASZ – zakończenie greg.
2) + Janina KORDAS – zakończenie greg.
3) + Walenty i Zofia BYTNAR
4) + Stanisława BĄK – od córki Katarzyny z rodziną
5) + Marian CWYNAR – od rodziny PLEŚNIAK (poza parafią)
6) + Franciszek SZYLAR – greg. zakończenie (poza parafią)

CZWARTEK
7:00 1) + Bogumiła DZIEDZIC
2) + Franciszek SZYLAR – od chrzestnej Barbary z rodziną
3) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (poza parafią)

10:00 1) + Zofia BAR w 7 rocz. śm.
2) + Jan KILIAN – od Małgorzaty Zając i Moniki z mężem
3) + Jan NOSEK – od Barbary i Piotra
4) O Boże błog. i potrzebne łaski w rodzinie
15:00 + Stanisława BĄK – matki Chrzestnej Czesławy

PIĄTEK
7:00 1) Wynagradzająca NS PJ
2) + Jan KIELAR – greg. rozpoczęcie
3) + Michał, Józef – greg. rozpoczęcie
4) + Józef ZAJĄC – od Józefa Smusz z Kamienia (poza parafią )
18:00 1) + Jan, Zofia BYTNAR
2) + Stanisław NIEMCZAK w 3 rocz. śm.
3) +Marian CWYNAR – od rodziny Pado (poza parafią)
4) +Wojciech – greg. rozpoczęcie (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. rozpoczęcie(poza parafią)

SOBOTA
7:00 1) Wynagradzająca NS NMP
2) +Józef ZAJĄC – od Gminnego Osrodka Zdrowia w Kamieniu (poza parafią)
18:00 1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla dzieci
2) + Jan KIELAR – greg.
3) + Michał, Józef – greg.
4) + Wojciech – greg. (poza parafią)
5) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
NIEDZIELA
7:00 1) + Jan KIELAR – greg.
2) O Boże błog i potrzebne łaski dla rodziców z okazji 40 lecia ślubu – int. od córek
3) + Michał, Józef – greg.
4) + Józef ZAJĄC – od sołtysów gminy Kamień (poza parafią )
5) + Wojciech – greg. (poza parafią)
6) + Eugenia INGLOT – greg. (poza parafią)
9:00 + Józef BALAWEJDER w 10 rocz. śm.
11:00 + Tadeusz OLBRYCHT w 10 rocz. śm.
15:00 za parafian

 

Intencje mszalne 21.05.2018 – 27.05.2018
PONIEDZIAŁEK
700 1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Krystyna WILCZAK – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
900 + Stanisława BĄK – od rodziny Szałajko
1800 1) O zdrowie i Boże błog. dla Wandy
2) + Janina KORDAS – greg.
3) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
4) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar )

WTOREK
700 1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Stanisława BĄK – od siostry z mężem
3) + Jerzy RUT – od sąsiadów (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
1800 1) +Jan NOSEK – od sióstr i braci Andrzeja
2) + Janina KORDAS – greg.
3) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)
4) + Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

ŚRODA
700 1)+ Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Stanisława BĄK – od swatów z Ostrowa
3) + Jerzy RUT – od rodziny KUD (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
1800 1) + Teresa KUD – od przyjaciół córki Doroty
2) + Janina KORDAS – greg.
3) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar- Zakopane)
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

CZWARTEK
700 1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski –Lutowiska)
1800 1) + Wojciech i Bronisława ULMA
2) + Wiktor, Anna, Jan
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar- Zakopane)
5) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

PIĄTEK
700 1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
1800 1) + Edward KIELAR – 2 rocz. sm.
2) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Agnieszki z racji urodzin
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)
5) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

SOBOTA
700 1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2+ Stanisława BĄK – od męża (ks. Prałat poza parafią)
3) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
1800 1) + Janina KLUZ – 12 rocz. śm.
2) + Krystyna BROŃSKA – int. od córki
3) + Janina KORDAS – greg.
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
NIEDZIELA
700 1) + Maria KRUK
2) + Janina KORDAS – greg.
3) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
4) + Jerzy RUT – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
900 + za zmarłych z rodziny BYTNAR – int. od Jadwigi z Wrocławia
1100 1) za parafian
2) + Stanisława BĄK – od bratowej Marii z rodziną
1500 + Zofia BIENIASZ – greg.

 

Intencje mszalne 14.05.2018 – 20.05.2018

PONIEDZIAŁEK
7:00
1) + Zofia, Franciszek HOMA
2) + Jan KILIAN – od Heleny i Zbigniewa Kielar z rodziną (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) +Krystyna WILCZAK – kuzynki Józefy z rodziną (Ks. Damian – poza parafią)
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
5) + Marian CWYNAR – od rodziny Nawojskich (Ks. Janusz Cwynar )
6) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)

WTOREK
7:00
1) + Jan Zofia SZYLAR
2) + Zofia Rusinek – w dniu imienin (Ks. Kanonik)
3) + Jan KILIAN – od Eugeniusza i Marii Szylar z rodziną (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) +Zofia BIENIASZ – greg. (Ks. Damian – poza parafią)
2) + Janina KORDAS – greg.
3) + Zofia SAGAN – int. od Józefy z Krakowa
4) + Jan DZIEDZIC – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)
5) + Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

ŚRODA
7:00
1)+ Zofia LENAR w dzień imienin
2) + Jan KILIAN – od sąsiadów Franciszka Szylar (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Krystyna, Władysław RUT
2) + Janina KORDAS – greg.
3)+ Zofia BIENIASZ – greg. (Ks. Damian poza parafią)
4) + Jan DZIEDZIC – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar- Zakopane )
5) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

CZWARTEK
7:00
1) +Jan i Czesława KIELAR w rocz. śmierci
2) + Krystyna WILCZAK – od firmy Transfood
3) + Zbigniew, Czesława Szpunar (ks. Kanonik)
4) + Jan KILIAN – od rodziny Kilian (Ks. Robert Adamski –Lutowiska)

18:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Janina KORDAS – greg.
3) + Marian CWYNAR – od chrześniaka Jacka Jamroza (Ks. Janusz Cwynar- Zakopane)
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

PIĄTEK
7:00
1) W intencji s. Eudoksji w dniu imienin
2) + + Jan KILIAN – od Krystyny i Stanisława Homa (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) W int. Wiktorii w 18 rocz. urodzin dziękczynna z prośbą o Boże błog. i opiekę Matki Bożej w dorosłym życiu
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Marian CWYNAR – od chrześniaka Jacka Jamroza (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)
5) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

SOBOTA
7:00
1) + Jerzy RUT – od Edwarda i Kazimiery LENAR
2)+ Krystyna WILCZAK – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Janina KORDAS – greg.
3) +Stanisława BĄK – od syna Darka z rodziną (Ks. Paweł poza parafią)
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
NIEDZIELA
7:00
1) + Janina i Józef DZWIERZYŃSKI – od syna Stanisława z rodziną
2) + Janina KORDAS – greg.
3) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
4)+ Krystyna WILCZAK – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
9:00
+ Czesława LONC w 6 rocz. śm.
11:00
1) O miłość i szczęście w rodzinie
2) W intencji dzieci klas IV w I rocznice Komunii św. i za ich rodziny
15:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Ks. Damiana z okazji 10 rocz. przyjęcia święceń kapłańskich – int. od przyjaciół z Sanoka

 

Intencje mszalne 7.05.2018 – 13.05.2018

PONIEDZIAŁEK
7:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jan KILIAN – od Jadwigi i Stanisława Balawejder (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Stanisława BĄK – od chrześnicy Justyny z mężem
2) + Anna, Józef, Maria Kwolek
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od Marii i Ryszsarda Kielar z rodziną ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
6) + Jan DZIEDZIC – od sąsiadów Inglot (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane )
7) + Jan KUD – od Marii i Zdzisława Lenar ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
8) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)

WTOREK
7:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jan KILIAN – od rodziny Drozd z Białobok (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Stanisław RYZNAR i Zofia KUD
2) + Janina KORDAS – greg.
3) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Ks. Kanonika Stanisława z okazji Imienin od parafian
4) O zdrowie i potrzebne łaski w posłudze kapłańskiej przez przyczynę Sług. Bożych rodzinę Ulmów da Ks. Kanonika Stanisława w dniu imienin od Akcji Katolickiej
5) + Jan DZIEDZIC – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)
6) + Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
7) + Edward FLEJSZAR – od Jolanta i Jakub Hawer ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
8) +Jan KUD – od Reginy z rodz. ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
9) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)

ŚRODA
7:00
1)+ Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jan KILIAN – od Gaweł z Manasterza (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1)+ Bronisława – od siostrzenicy Krystyny
2) + Janina KORDAS – greg.
3) O Boże błog. i potrzebne łaski Andrzeja i Elżbiety SZPYTMA w 45 rocz.
4) + Marian CWYNAR – od orkiestry dętej i chóru męskiego i od zespołu śpiewaczego w Markowej
(Ks. Janusz Cwynar)
5) + Edward FLEJSZAR – od córki Kasi, Joanny Szylar i Kielarów ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
6)+Jan KUD – od rodziny Gorzkowicz ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
7) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
8) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)

CZWARTEK
7:00
1) +Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jan KILIAN – od rodziny Tendejów z Albigowej (Ks. Robert Adamski –Lutowiska)
18:00
1) + Zofia i Walenty Bytnar
2) + Stanisława BĄK – od rodziny Hajduk
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Marian CWYNAR – od strażaków OSP Markowa (Ks. Janusz Cwynar)
5) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
6) + Edward FLEJSZAR – od rodziny Węglarskich ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
7) +Jan KUD – od rodziny KLUZ ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
8) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)

PIĄTEK
7:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + + Jan KILIAN – od Bożeny i Wacława SZYLAR z rodziną (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Franciszek i Janina SZPYTMA
2) + Stanisałwa Bąk – od biura Defacto
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Marian CWYNAR – od rodziny Kielar(Ks. Janusz Cwynar)
5) + Edward FLEJSZAR –od Katarzyny i Pawła Falger( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
6)+Jan KUD – od rodziny Płaza( Ks. Wróbel – Maćkowice)
7) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)
8) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

SOBOTA
7:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) +Stanisława Bąk – od biura Defacto
3)+ Jan KILIAN – od Alicji i Antoniego HOMA (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Zofia i Stanisław HANUS
2) + Janina KORDAS – greg.
3) +Marian CWYNAR – od chóru CANTUS DEO (Ks. Janusz Cwynar)
4) + Edward FLEJSZAR – od rodziny Jędreaszów z Łańcuta ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)
6) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)

NIEDZIELA
7:00
1) + Stanisław, Eugenia GORZKOWICZ – od córki z rodziną
2) + Janina KORDAS – greg.
3) + Edward FLEJSZAR – od sąsiadów Zdzisławy i Andrzeja Flajszar ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl)
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
9:00
1) + Antoni SZYLAR – 28 rocz. śm. – od żony
2) +Marian CWYNAR – od orkiestry dętej OSP w Gaci (Ks. Janusz Cwynar)
11:00
1) Za parafian
2) + Zofia CYRAN
15:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)

 

Intencje mszalne 30.04.2018 – 06.05.2018

PONIEDZIAŁEK
7:00
1) + Jerzy RUT – od szwagierki Zofii z rodziną
2) + Jan Dziedzic – od Elżbiety i Krzysztofa Sobek (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
18:00
1) + Stanisława BĄK – od Banku w Markowej
2) + Antonina i Stanisław – greg zakończenie
3) + Edward FLEJSZAR – od sąsiadów Teresy i Edwarda ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
4) + Jan TURAKIEWICZ – od uczestników pogrzebu (Ks. Szymon Nosal – Gwizdów)
5) + Edward SZPYTMA – od rodz. Gargałów z Białobok (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane )

WTOREK
7:00
1) +Jerzy RUT – od szwagierki Zofii z rodziną
2) + Jan Dziedzic – od chrześniaka Andrzeja z rodziną (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
3) +Jan KUD – od Heleny Inglot ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
4) +Franciszek SZYLAR – gregorianka rozpoczęcie (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
18:00
1) + Krystyna WILCZAK – od pracodawców syna Kazimierza
2) + Janina KORDAS – greg. rozpoczęcie
3) + Zofia BIENIASZ – greg. rozpoczęcie
4) + Edward FLEJSZAR – od rodziny Szpytmów ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Jan TURAKIEWICZ – od uczestników pogrzebu (Ks. Szymon Nosal – Gwizdów)
6) + Edward SZPYTMA – od wnuków Sylwii, Dawida, Magdaleny z rodz.(Ks. Janusz Cwynar- Zakopane)

ŚRODA
7:00
1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Eugenii i Stanisława w 53 rocz. ślubu
2) + Jan Dziedzic – od Reginy z rodziną (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
3) +Jan KUD – od Michała Inglot ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
18:00
1)+ Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Janina KORDAS – greg.
3) O Boże błog. i potrzebne łaski oraz dary Ducha św. w 25 urodziny
4) + Edward FLEJSZAR – od kuzyna Eugeniusza z rodziną ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Jan TURAKIEWICZ – od uczestników pogrzebu (Ks. Szymon Nosal – Gwizdów)
6) + Edward SZPYTMA – od kolegów i koleżanek syna Józefa i Wiesława(Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)

CZWARTEK
7:00
1) +Krystyna WILCZAK – od rodziny Kochmańskich
2) + Janina KORDAS – greg.
3) + Jan DZIEDZIC – od rodziny Mierzwa (Ks. Robert Adamski –Lutowiska)
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
9:00
1) W intencji Stażaków – o Boże błog . i opiekę św. Floriana a dla zmarłych o życie wieczne
2) +Stanisława Bąk – od chrześnicy Małgorzaty z rodziną
11:00
1)+ Stanisław HOMA – 30 rocz. śmierci
2) O Boże błog. i potrzebne łaski dla syna na czas egzaminów maturalnych
15:00
1)+ Zofia BIENIASZ – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od Józefy i Józefa Klimkowicz ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

PIĄTEK
7:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jan DZIEDZIC – od brata Edwarda (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
3) + Józef BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)
4) +Jan KUD – od Antoniego Inglot ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
5) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
18:00
1) Wynagradzająca NSPJ
2) + Jerzy RUT – od Teresy i Antoniego Płonka
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Edward FLEJSZAR –od rodziny Inglot ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Edward SZPYTMA – od Syna Józefa z rodziną (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)

SOBOTA
7:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Jan DZIEDZIC – od sąsiadów Zbigniewa Kielar z rodziną (Ks. Robert Adamski – Lutowiska)
3) + Józefa BAR – od uczestników pogrzebu (Ks. Mieczysław Kijaczek – Mikołów)
4) +Jan KUD – od Ewy Feret ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
5) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
18:00
1) Wynagradzająca NS NMP
2) +Jerzy RUT – od Anny i Kazimierza Magoń
3) + Janina KORDAS – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od kuzyna Edwarda Bar z rodziną ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

NIEDZIELA
7:00
1) + Mateusz i Stanisław BALAWEJDER
2) + Janina KORDAS – greg.
3) + Edward FLEJSZAR – od Iwony, Piotra, Pawła Sroczyk ze Smolarzyn( Ks. Tomasz Stec – Lutowiska)
3) +Jan KUD – od Lucyny i Tadeusza Bar ( Ks. Wróbel – Maćkowice)
4) +Franciszek SZYLAR – greg. (Ks. Mariusz Rybiński – diecezja Zamojsko – Lubaczowska)
9:00
1) + Zofia BIENIASZ – greg.
2) + Zofia TROJANR (ks. Kanonik)
11:00
+ Andrzej SZPYTMA
15:00
za parafian

Intencje mszalne 23.04.2018 – 29.04.2018

PONIEDZIAŁEK
7:00
1) +Józef BAR – od Teresy i Edwarda Kuźniar z rodziną
2) + Stanisława BĄK – od Banku Spółdzielczego oddział w Markowej
3) + Bronisław BALAWEJDER – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) O Boże błog. i potrzebne łaski opiekę Matki Bożej dla Anny i Józefa w 45 rocz. śm.
2) + Wojciech Cyran
3) + Antonina i Stanisław – greg
4) + Edward FLEJSZAR – od koleżanek Barbary i Grzegorza ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Jan TURAKIEWICZ – od uczestników pogrzebu (Ks. Szymon Nosal – Gwizdów)
6) + Zofia RUTA – od Eugenii i Kazimierza KWOLEK (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane )

WTOREK
7:00
1) +Józef BAR – od rodziny Tejchma z Albigowej
2) + Jerzy RUT – od rodziny Niemczak
3) + Bronisław BALAWEJDER – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Stefania i Stanisław SZPYTMA w rocz. śm.
2) + Antonina i Stanisław – greg
3) + Jan DZIEDZIC – od PPH REAL Albigowa
4) + Edward FLEJSZAR – od koleżanek i kolegów córki Basi( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Jan TURAKIEWICZ – od uczestników pogrzebu (Ks. Szymon Nosal – Gwizdów)
6) + Zofia RUTA – od Krystyny i Andrzeja Dziedzic z rodziną (Ks. Janusz Cwynar- Zakopane)

ŚRODA
7:00
1) 1) +Józef BAR – od chrześniaka Krzysztofa z rodziną Fołta
2) + Zofia LENAR – w 6 rocz. śm.
3) + Bronisław BALAWEJDER – od rodziny Balawejdrów (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Wojciech SZYLAR
2) + Antonina i Stanisław – greg.
3) + Jan DZIEDZIC – od PPH REAL Albigowa
4) +Jerzy RUT – od kolegi Stanisława z rodziną
5) + Edward FLEJSZAR – od koleżanek i kolegów córki Basi( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
6) + Jan TURAKIEWICZ – od uczestników pogrzebu (Ks. Szymon Nosal – Gwizdów)
7) + Zofia RUTA – od Ryszarda Szpunar z rodziną(Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)

CZWARTEK
7:00
1) +Józef BAR – od Apteki LA FARMA
2) + Jan DZIEDZIC – od rodziny Dziedzic
3) + Jan NOSEK – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Teresa KUD – od przyjaciół córki Doroty
2)+ Jerzy RUT – od szwagierki Teresy
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od koleżanek i kolegów córki Basi( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
6) + Zofia RUTA – od szwagra z Ryszarda z Gaci (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)

PIĄTEK
7:00
1) + Jan DZIEDZIC – od Centrum Medycznego w Łańcucie
2) + Krystyna WILCZAK – od rodziny Szołdra
3) + Jan NOSEK- od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Eugenia Cwynar w 3 rocz. śm.
2) + Jerzy RUT – od Marii i Marka Kusz
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Franciszek SZYLAR – od rodziny Inglot
5) + Edward FLEJSZAR –od rodziny Muriasów ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
6) + Zofia RUTA – od Danuty i Adama Szpytma (Ks. Janusz Cwynar – Zakopane)

SOBOTA
7:00
1) +Jerzy RUT – od Cecyli i Piotra Cwynar
2) + Stanisława BĄK – od pracowników Eurobetu
3) + Jan NOSEK – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) O Boze błog. opiekę Matki Bożej w pracy na roli
2) + Krystyna Wilczak – od Ośrodka Kultury z Albigowej
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od Moniki Sroczyk z rodziną ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

NIEDZIELA
7:00
1) + Jerzy RUT – od rodziny Drewniak
2) + Edward FLEJSZAR – od Zofii, Doroty i Krystyny ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
9:00
1) + Maciej OLBRYCHT
2)+ Antonina i Stanisław – greg.
11:00
za parafian (O Boże błog. i potrzebne łaski dla motocyklistów)
15:00
+ Jan i Dorota NYCZ

 

Intencje mszalne 16.04.2018 – 22.04.2018

PONIEDZIAŁEK
7:00
1) + Edward SZPYTMA – od rodziny Kluz
2) + Władysław ZIOBROWSKI – od sąsiadów Kud i Balawejder
3) + Józef BAR – od rodziny Tejchan z Albigowej
4) + Bronisław BALAWEJDER – od Janiny Bar, od kuzynki Zofii z rodziną (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Za dusze w czyśćcu cierpiące
2) + Antonina i Stanisław – greg.
3) + Edward FLEJSZAR – od rodziny z Jarosławia i z Pełkiń( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

WTOREK
7:00
1) + Władysław ZIOBROWSKI – od rodz. Szpytma
2) + Bronisław BALAWEJDER – od rodziny Kluz (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Józef CWYNAR w 18 rocz. śm.
2) + Antonina i Stanisław – greg
3) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Ireny i Stanisława z okazji 20 lecia małżeństwa
4) + Edward FLEJSZAR – od rodz. Kuźniar i Rajzner z Albigowej( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

ŚRODA
7:00
1) + Władysław ZIOBROWSKI – od Szpytmy z rodziną
2) + Edward SZPYTMA – od brata Stanisława z żoną
3) + Józef BAR – od żony
4) + Bronisław BALAWEJDER – od Zofii Szpytma i Stysiów (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Alberta Kluz z okazji 18 rocz. urodzin
2) + Antonina i Stanisław – greg.
3) + Edward FLEJSZAR – od ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

CZWARTEK
7:00
1) + Edward SZPYTMA – od Eugeniusza Szpunar
2) + Józef BAR – od córki Wandy z rodziną
3) + Bronisław BALAWEJDER – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)

18:00
1) +Czesława ZAJĄC – 9 rocz. śm.
2)+ Kazimierz PUCHAŁA w 13 rocz. śm.
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od Bank Spółdzielczy w Łańcucie( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

PIĄTEK
7:00
1) + Edward SZPYTMA – od Lucyny i Kazimierza Bącal z rodziną
2) + Józef BAR – od córki Anny z rodziną
3) + Bronisław BALAWEJDER – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Julian KRAUZ – 1 rocz. śm.
2) +Stefania i Marian SZUBART w rocz. śm.
3) + Antonina i Stanisław – greg. (Ks. Paweł poza parafią)
4) + Edward FLEJSZAR –od Bank Spółdzielczy w Łańcucie ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

SOBOTA
7:00
1) + Edward SZPYTMA – od rodziny Cwynar
2) + Józef BAR – od wnuka Wacława z rodziną
3) + Bronisław BALAWEJDER – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Zofia i Zbigniew HOMA w rocz. śm.
2) + Ks. Jan BŁAŻ
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od zespołu Markowianie ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

NIEDZIELA
7:00
1) + Jerzy Maria, Franciszek FUGIEL
2) + Edward FLEJSZAR – od kolegów Syna Rafała z Politechniki ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
9:00
1) za parafian
2)+ Antonina i Stanisław – greg.
11:00
W intencji Eweliny i Tomasza w 5 rocz. ślubu o Boże błog. i potrzebne łaski, opiekę Matki Bożej
15:00
+ Katarzyna i Wojciech KLUZ

Intencje mszalne 9.04.2018 – 15.04.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00
1) + Edward SZPYTMA – od rodziny KMIOTEK
2) + Bronisław BALAWEJDER – od Ośrodka Caritas Wysoka (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) +Jan KILIAN – od córki Barbary z rodziną
2) + Zofia KUD – 7 rocz. śm.
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Zofia RUTA – Haliny i Józefa Szpytma (Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)
5) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

WTOREK
7:00
1) + Jan KILIAN – od córki Marii z rodziną
2) + Bronisław BALAWEJDER – od rodziny Balawejder z Albigowej (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Ks. Stanisław LEJA – 10 rocz. śm. (odprawia Ks. Prałat)
2) + Antonina i Stanisław – greg
3) + Albina i Jan NIEMCZAK
4 )+ Edward FLEJSZAR – greg. ZAKOŃCZENIE ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas) 5) + Zofia RUTA – od kuzynki Heleny z rodziną (Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią )

ŚRODA
7:00
1) + Jan LONC 16 rocz. śm.
2) + Bronisław BALAWEJDER – od rodziny Cwynar (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Grzegorz KIELAR – 8 rocz. śm.
2) + Zofia, Ignacy ZAJĄC
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Zofia RUTA – od rodziny Bieniasz ( Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)
5) + Edward FLEJSZAR – od Zbigniewa Flejszar z rodziną ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

CZWARTEK
7:00
1) + Edward SZPYTMA – od rodziny Cwynar
2) + Bronisław BALAWEJDER – od rodziny Kochmańskich (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
8:00
1) +Jan KILIAN – od wnuczki Anny
2)+ Władysław ZIOBROWSKI – od Marii Kud
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od chrześniaka Mariusza Kilian( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Zofia RUTA – od Ewy i Sławomira Kud ( Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)

PIĄTEK
7:00
1) + Edward SZPYTMA – od Teresy i Edwarda Bącal
2) + Bronisław BALAWEJDER – od Haliny Kluz (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Józef BAR – od syna z rodziną
2) + Jan KILIAN – od wnuczki Katarzyny z mężem
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR –od kuzynki Haliny z rodziną ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Zofia RUTA – od Wioletty i Tomasza Szpytma z rodz. ( Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)

SOBOTA
7:00
1) + Antoni, Zofia SZPYTMA
2) + Bronisław BALAWEJDER – od oddziału zakaźnego w Łańcucie (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Jóżef BAR – od córki Wandy z rodziną
2) + Jan KILIAN – od przedszkola nr. 1 w Markowej
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od chrześnicy Magdaleny z rodz. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

NIEDZIELA
7:00
1) + Irena SZYLAR w 4 rocz. śm.
2) za parafian
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – od kuzynki Ireny Szpunar ( Ks. Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
9:00
1) + Stanisław JAROSZ, Franciszek i Weronika SITKO
2) +Antoni i Stefania TROJNAR (Ks. Kanonik)
11:00
+ Eugeniusz BAR w rocz. śm.
15:00
+ Stanisław RUSINEK

 

Intencje mszalne 3.04.2018 – 8.04.2018

WTOREK
7:00
1) + Franciszek SZYLAR – od córki Barbary
2) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Tadeusz BLAJER – od córki Grażyny z rodziną
2) + Edward SZPYTMA – od swata Gargała z wnukami (Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią )
3 )+ Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
4) + Antonina i Stanisław – greg.

ŚRODA
7:00
1) + Franciszek FLEJSZAR – od syna Marka
2) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) + Antoni, Edward, Aniela LEW
2) + Maria, Jan CYRAN
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward SZPYTMA – od sąsiadów ( Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)
5) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

CZWARTEK
7:00
1) + Marian SZPYTMA – rocz. śm.
2) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Mateusza z okazji 18 rocz. urodzin.
2)+ Władysław ZIOBROWSKI – Msza św. Pogrzebowa
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Edward SZPYTMA – od żony i syna Wiesława z żoną ( Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)

PIĄTEK
7:00
1) + Józef BAR – od Ireny z rodziną
2) + Bronisław BALAWEJDER – od Centrum Med. Łańcut (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) Wynagradzająca NSPJezusa
2) O szczęśliwe rozwiązanie dla Moniki i potrzebne łaski – od Babci
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
5) + Edward SZPYTMA – od koleżanek Teresy z pracy ( Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)

SOBOTA
7:00
1) + Stanisław BALAWEJDER – 8 rocz. śm.
2) + Bronisław BALAWEJDER – od Pracowników i Wychowanków Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjnego (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
18:00
1) Wynagradzająca NS NMP
2) + Władysław STYŚ
3) + Antonina i Stanisław – greg.
4) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO
7:00
1) + Jan i Andrzej SZPYTMA
2) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
9:00
1) + Stanisław BYTNAR
2) + Antonina i Stanisław – greg.
11:00
UDZIELENIE SAKRAMENTU BIERZMOWANIA PRZEZ J.E. ABP JÓZEFA MICHALIKA
1) W intencji Bierzmowanych (J.E. Ks. Abp Józef Michalik)
2) za parafian
3) + Józef BAR – od rodziny Szul
15:00
1) + Józefa FLEJSZAR – 3 rocz. śm.

 

Intencje mszalne 26.03.2018 – 2.04.2018
PONIEDZIAŁEK
7:00
1) +Jan DZIEDZIC – greg.
2) + Jan TURAKIEWICZ – od Józefa Cwynar
3) + Jerzy RUT – od rodziny Karzyńskich i Orędzarzy z Krakowa
4) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
KS. EMERYT: + Maria KWOLEK – od Kazimierza z rodziną
18:00
1) + Stanisław DREWNIAK
2) + Krystyna WILCZAK – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)
3) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

WTOREK
7:00
1) + Jan DZIEDZIC – greg.
2) + Jerzy RUT – od kolegów UNITRA SERWIS
3) + Jan TURAKIEWICZ – od rodziny Chodzińskich
4) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
KS. EMERYT: + Maria KWOLEK – od Kuzynki Czesławy z mężem
18:00
1) + Jan, Maria ZIOBROWSCY
2) + Krystyna WILCZAK – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią )
3) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

ŚRODA
7:00
1) + Jan DZIEDZIC – greg.
2) + Jan TURAKIEWICZ – od rodziny Krauz z rodziną
3) + Jerzy RUT – od Janusza Kalandyka z żoną
4) + Jan KILIAN – od uczestników pogrzebu (Ks. Robert Adamski – poza parafią)
KS. EMERYT: + Maria KWOLEK – od kuzynki Anny z rodziną
18:00
1) za dusze w czyśćcu cierpiące
2) + Krystyna WILCZAK – od uczestników pogrzebu (Ks. Janusz CWYNAR – poza parafią)
3) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)

WIEKI CZWARTEK
18:00
1) + Jan DZIEDZIC – greg.
2) za dusze w czyśćcu cierpiące
3) Dziękczynna za dar Kapłaństwa i Eucharystii
4) +Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
KS. EMERYT: + Maria KWOLEK – od matki chrzestnej

WIELKA SOBOTA
19:00
1) + Jan DZIEDZIC – greg. zakończenie
2) Dziękczynna za otrzymane łaski w dniu urodzin dla Magdaleny z prośbą o potrzebne dary
3) + Krystyna WILCZAK – od pracowników Delikatesy Premium
4) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
KS.EMERYT: + Maria KWOLEK – od Krystyny z rodziną

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA
6:00
1) za parafian
2) O Boże błog. i potrzebne łaski dla Mikołaja w 2 rocz. urodzin
3) + Zofia, Józef, Edward KLUZ
4) + Krystyna WILCZAK – od uczestników pogrzebu
5) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
9:00
1) + Jan SZPUNAR w 1 rocz. śm.
2) + Antonina i Stanisław – greg. rozpoczęcie.
11:00
1) + Jerzy RUT – od Zofii Solarz
2) + Franciszek SZYLAR – od żony
3) +Stanisława BĄK – od koleżanki Haliny Bar

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY
7:00
1) + Franciszek SZYLAR – od córki Ewy
2) + Edward FLEJSZAR – greg. ( Ks, Tomasz Stec – Przemyśl Caritas)
9:00
1) W intencji róży różańcowej św. Faustyny o Boże błog. i potrzebne łaski dla żywych członkiń a dla zmarłych o łaskę życia wiecznego
2) + Aneta, Monika
3) + Antonina i Stanisław – greg.
11:00
1) + Zofia GRAD
2) + Jerzy RUT – od szwagierki Teresy z rodziną